Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX0421-M01AA0
Модель:
B1400CEAE-EB4255

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
NumberPad
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Pentium 7505
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.45 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x HDMI 1.4 1x VGA Port (D-Sub) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B1 B1400
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 B1400 підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці ExpertBook B1 B1400 дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука ExpertBook B1 B1400, оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 B1400 має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0421-M01AA0 |
| Модель | B1400CEAE-EB4255 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Дисплей OLED | LCD |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Сенсорний екран | N/A |
| Співвідношення екрану до корпусу | 84 % |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Pentium® Gold 7505 Processor 2.0 GHz (4M Cache, up to 3.5 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Загальний об’єм пам’яті | 8G DDR4 on board |
| Вбудована пам’ять | 8G DDR4 on board |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD HDD Housing for storage expansion N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera//With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax)+BT5.2 (Dual band) 2*2 |
| 3G/4G | N/A |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A//1x HDMI 1.4 1x VGA Port (D-Sub) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in//N/A |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone//N/A |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.34 x 21.56 x 1.92 ~ 1.92 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.45 kg |
| Вага (без батареї) | 1.27 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Fingerprint sensor integrated with Power Key Kensington Security Slot™ |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| В комплекті | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.7 |
| Номер серії | 15423 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.