Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX06W1-M01J70
Модель:
B1402CVA-EB1229

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i3-1315U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.46 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B1 (B1402, 13th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 (B1402, 13th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1402, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX06W1-M01J70 |
| Модель | B1402CVA-EB1229 |
| TTV | 2023-07-18 |
| End of Production | 2024-12-27 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX06W1-BU1031 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 700:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 81 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2GHz (10M Cache, up to 4.5GHz, 6 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker |
| Голосове керування | N/A |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.69 x 21.45 x 1.99 ~ 1.99 cm (12.87" x 8.44" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.46 kg (3.22 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.32 kg (2.91 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor intergrated with Touchpad Kensington Nano Security Slot™ BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO 9.0 |
| Гарантія | 1Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 23625 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.