Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX0551-M01Y80
Модель:
B1500CBA-BQ1520

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i5-1235U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.73 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x VGA Port (D-Sub) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B1 (B1500, 12th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 (B1500, 12th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1500, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0551-M01Y80 |
| Модель | B1500CBA-BQ1520 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 85/85 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1000:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1235U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 10 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD HDD Housing for storage expansion |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.1 (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x VGA Port (D-Sub) 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in Micro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.80 x 23.65 x 1.94 ~ 1.94 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.73 kg |
| Вага (без батареї) | 1.55 kg |
| Безпека | Kensington Security Slot™ BIOS Booting User Password Protection Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.6 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 20559 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.