Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX05U1-M02W30
Модель:
B1502CBA-BQ2584X


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i5-1235U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.69 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B1 (B1502, 12th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 12th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX05U1-M02W30 |
| Модель | B1502CBA-BQ2584X |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 800:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1235U Processor 1.3 GHz (12M Cache, up to 4.4 GHz, 10 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.16 x 23.30 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.24" x 9.17" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.69 kg (3.73 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.52 kg (3.35 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor intergrated with Touchpad Kensington Nano Security Slot™ BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO 9.0 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 21192 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B1502CBA-BQ3154
90NX05U1-M03K60
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2583X
90NX05U1-M02W20
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2247
90NX05U1-M02H30
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2934X
90NX05U1-M039J0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ1986
90NX05U1-M039H0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CGA-BQ0467XA
90NX0621-M00J00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: N200
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Windows 11 Pro Education
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ3074
90NX05U1-M03EV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2604X
90NX05U1-M02WU0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2584X
90NX05U1-M02W30
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ2603
90NX05U1-M02WT0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0494
90NX05U1-M00YX0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CGA-NJ0322XA
90NX0621-M00BY0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: N200
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 4 ГБ
Накопичувач: 128GB UFS
ОС: Windows 11 Pro Education
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0499
90NX05U1-M00L10
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0498
90NX05U1-M00L00
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0497
90NX05U1-M00KZ0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1255U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0495
90NX05U1-M00KX0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0494X
90NX05U1-M00KW0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0496
90NX05U1-M00KY0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CBA-BQ0494XA
90NX05U1-M00KV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro Education
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Євген
22.11.2024
Чому написано Intel® UHD Graphics, якщо в специфікації до процесора на сайті Інтел вказано Intel® Iris® Xe Graphics?
Конфігурація: 90NX05U1-M02W20
Представник компанії ASUS
25.11.2024
Євген,
Тому що в залежності від режиму конфігурації ОЗП буде або UHD Graphics, або Xe Graphics працювати. В даній конфігурації активна UHD Graphics, а якщо встановити другий модуль ОЗП - це переведе режим в Dual Chanel і активується графіка Iris Xe.
З питань модернізації, ремонту та збереження гарантії, зверніться, будь ласка, в авторизований сервісний центр: https://eu-rma.asus.com/ua
Северин Наливайко
18.06.2024
Непоганий варіант за таку ціну...
Конфігурація: 90NX05U1-M00KV0