Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX06X1-M03HP0
Модель:
B1502CVA-BQ2889XA

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1315U
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro Education
Вага
1.69 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 1920x1080p/60Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1502, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX06X1-M03HP0 |
| Модель | B1502CVA-BQ2889XA |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX06X1-BU2002 |
| Операційна система | Windows 11 Pro Education *Some devices for academic use will automatically be updated to Windows 11 Pro Education with the Windows 11 Anniversary Update. Features vary; see https://aka.ms/ProEducation for Windows 11 Pro Education feature information. |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 800:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1315U Processor 1.2GHz (10M Cache, up to 4.5GHz, 6 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 1.4, up to 1920x1080p/60Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.16 x 23.30 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.24" x 9.17" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.69 kg (3.73 lbs) // 42 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.52 kg (3.35 lbs) |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified |
| Гарантія | 1Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 23626 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B1502CVA-BQ3359XA
90NX06X1-M045B0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro Education
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ3164
90NX06X1-M03WY0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ2562X
90NX06X1-M03330
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ2127
90NX06X1-M03360
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1978X
90NX06X1-M02NF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ2889XA
90NX06X1-M03HP0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro Education
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1001X
90NX06X1-M02WF0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1002X
90NX06X1-M02WH0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1813
90NX06X1-M02690
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1565X
90NX06X1-M02AS0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ2127X
90NX06X1-M02KP0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1821X
90NX06X1-M026N0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1801
90NX06X1-M025W0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1800
90NX06X1-M025V0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1801X
90NX06X1-M025U0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1800X
90NX06X1-M025T0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1564
90NX06X1-M01WW0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1565X
90NX06X1-M01WX0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1563
90NX06X1-M01WV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1560
90NX06X1-M01WS0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ0848
90NX06X1-M00ZD0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ0999
90NX06X1-M014X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1000
90NX06X1-M014Y0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1002X
90NX06X1-M01500
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1001X
90NX06X1-M014Z0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1009
90NX06X1-M015D0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B1502CVA-BQ1009X
90NX06X1-M015A0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Вячеслав
24.02.2025
Доброго дня. Скільки він підтримує оперативи?
Конфігурація: 90NX06X1-M025V0
Представник компанії ASUS
24.02.2025
Вячеслав,
Підтримуються модулі на 32 Гб (сумарно 48 Гб)
Альона
11.02.2025
Допоможіть вибрати павербанк та зарядний пристрій до даного ноутбуку.
Конфігурація: 90NX06X1-M015A0
Представник компанії ASUS
12.02.2025
Альона,
Для цієї моделі підійде повербанк потужністю 65 Вт чи більше. Оригінальний блок живлення можна замовити в АСЦ: https://eu-rma.asus.com/ua