Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX07N1-M00T10
Модель:
B3402FVA-EC0713

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
докладніше
NumberPad
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i5-1335U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.61 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B3 Flip (B3402, Series 1)
Ноутбук для бізнесу, сенсорний екран

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B3 Flip (B3402, Series 1) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці ExpertBook B3 Flip (B3402, Series 1) дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука ExpertBook B3 Flip (B3402, Series 1), оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B3 Flip (B3402, Series 1) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX07N1-M00T10 |
| Назва моделі | B3402FVA-EC0713 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | 1.41 |
| BASE UNIT | VSNX07N1-BU1033 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 700:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 79 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1335U Processor 1.3GHz (12M Cache, up to 4.6GHz, 10 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics (available for Intel® Core™ i5/i7/i9 with dual channel memory) |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Rear-facing camera | 13.0M camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | Support NumberPad |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | SonicMaster Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.90 x 22.39 x 1.92 ~ 1.95 cm (12.95" x 8.81" x 0.76" ~ 0.77") |
| Розміри планшета (ШxВxГ) | ??.?(W) x ??.?(D) x ?.?? ~ ?.?? (H) cm |
| Вага (з батареєю) | 1.61 kg (3.55 lbs) // 50 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.41 kg (3.11 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key Kensington Security Slot™(7x 3mm) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| В комплекті | MPP 2.0 garaged stylus |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.2 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold with Climate+ Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 24044 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B3402FVA-EC0713
90NX07N1-M00T10
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3402FVA-EC0712
90NX07N1-M00T20
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.