Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0741-M00R10
Модель:
B3604CVF-QY0601X


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WQXGA 120 Гц
Процесор
Intel Core i7-1355U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.91 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B3 (B3604)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B3 (B3604) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B3 (B3604) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0741-M00R10 |
| Назва моделі | B3604CVF-QY0601X |
| Штрихкод (Європа) | 4711387844755 |
| Штрихкод (США) | 197105844759 |
| WEEE | 1.427 |
| BASE UNIT | VSNX0741-BUB013 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 500nits |
| Роздільна здатність | WQXGA (2560 x 1600) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | DCI-P3: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Contrast (Typ) | 1500:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| IPS-level | Wide view |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, up to 5GHz,10 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® RTX 2050 |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 90W AC Adapter, Output: 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.80 x 25.43 x 2.43 ~ 2.43 cm (14.09" x 10.01" x 0.96" ~ 0.96") |
| Вага (з батареєю) | 1.91 kg (4.21 lbs) // 63 WHrs battery |
| Вага (без батареї) | 1.67 kg (3.68 lbs) |
| Безпека | Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.3 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified |
| Base Warranty | 1Y Carry-In |
| Recommended Warranty Package Part number//Extension and/or upgrade service from base warranty | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB B series Battery warranty follow system warranty, 4Y-5Y by WEP option. |
| Номер серії | 23935 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B3604CVF-Q90538
90NX0741-M00MJ0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVF-Q90610
90NX0741-M00RD0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVA-QV1327
90NX07B1-M01E10
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVA-QV1326
90NX07B1-M01E00
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVA-QV1325X
90NX07B1-M01DZ0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core 7 150U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3604CVA-QV1324X
90NX07B1-M01DY0
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core 5 120U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3604CVF-QY0601X
90NX0741-M00R10
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3604CMA-QY1056
90NX0731-M01980
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVF-QY0196
90NX0741-M00720
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CMA-QY0336
90NX0731-M00C00
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 5 125H
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CVF-QY0193
90NX0741-M006Z0
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B3604CMA-QY0335X
90NX0731-M00BY0
Екран: 16" WQXGA 120Hz
Процесор: Core Ultra 7 155H
Відеокарта: Intel Arc
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B3604CVF-QV0222
90NX0741-M00840
Екран: 16" WUXGA
Процесор: Core i7-1355U
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Аліна
21.12.2025
Підкажіть, який час автономної роботи ноутбуку без зарядки?
Конфігурація: 90NX0741-M006Z0
Представник компанії ASUS
22.12.2025
Аліна ,
Орієнтовний час автономної роботи - до 6-8 годин (залежить від навантаження)
Андрій
27.10.2025
Ні не регулюється - тільки ВКЛ та Викл!
Конфігурація: 90NX07B1-M01E10
Представник компанії ASUS
27.10.2025
Андрій,
Зверніться, будь ласка, до спеціалістів з технічної підтримки компанії ASUS: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua
Андрій
26.10.2025
Як відрегулювати яскравість підсвітки клавіатури- бо є варіант тільки вкл - та викл
Конфігурація: 90NX07B1-M01E10
Представник компанії ASUS
27.10.2025
Андрій,
Яскравість підсвітки регулюється натисканням функціональної клавіші F7 або Fn F7
Вадим
22.10.2025
Сьогодні придбав. Чомусь не проходе оновлення Крок 1 з 3 - Завантаження 0%, іколи 6 % після перезавантаження, Що це може бути? Модуль WiFi перевірено, працює,
Конфігурація: 90NX07B1-M01DZ0
Представник компанії ASUS
23.10.2025
Вадим,
Зверніться, будь ласка, до спеціалістів з технічної підтримки компанії ASUS: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua
Antei
01.10.2025
Час відклику в екрана 25мс це Чорний-білий -чорний?
Це приблизно 5мс GTG(сірий-сірий)?
Конфігурація: 90NX0731-M00C00
Представник компанії ASUS
01.10.2025
Antei,
Так, це відповідає 5мс GTG