Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX05L1-M006D0
Модель:
B5602FBA-MI0173

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Рюкзак
Миша
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WQUXGA
Процесор
Intel Core i7-1260P
Оперативна пам’ять
24 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
84 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B5 Flip (B5602F, 12th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу, сенсорний екран

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B5 Flip (B5602F, 12th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B5 Flip (B5602F, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX05L1-M006D0 |
| Модель | B5602FBA-MI0173 |
| TTV | 2022-12-09 |
| End of Production | 2023-12-31 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX05L1-BU2003 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Дисплей OLED | OLED |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | WQUXGA (3840 x 2400) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | DCI-P3: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 1/1 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 100000:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Сертифікація Pantone | Pantone Validated |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1260P Processor 2.1 GHz (18M Cache, up to 4.7 GHz, 12 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics (available for Intel® Core™ i5/i7/i9 with dual channel memory) |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 24GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet Micro SD card reader |
| Аудіо | Dolby Atmos Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 84WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 90W AC Adapter, Output: 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.82 x 26.12 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.10" x 10.28" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.50 kg (3.31 lbs) |
| Weight Memo | 4CELL 84W: 1.80 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key IR webcam with Windows Hello support Kensington Security Slot™ BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| В комплекті | Backpack Wireless optical mouse MPP 2.0 garaged stylus |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.8 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS |
| Гарантія | 1Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 20750 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.