Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX04Z1-M00ZM0
Модель:
B9400CBA-KC0721

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
NumberPad
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i7-1255U
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
2 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.01 кг
Батарея
66 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Expertbook B9 (B9400, 12th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Expertbook B9 (B9400, 12th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці Expertbook B9 (B9400, 12th Gen Intel) дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука Expertbook B9 (B9400, 12th Gen Intel), оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Expertbook B9 (B9400, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX04Z1-M00ZM0 |
| Модель | B9400CBA-KC0721 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Li |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 (1W) |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | sRGB: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 30/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1200:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 94 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1255U Processor 1.7 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 10 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics (available for Intel® Core™ i5/i7/i9 with dual channel memory) |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 32GB |
| Накопичувач | 2TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.1 (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A |
| Аудіо | Dolby Atmos Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 66WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.00 x 20.30 x 1.49 ~ 1.49 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.01 kg |
| Weight (w/ 2nd Battery) | 0.88 kg |
| Вага (без батареї) | 0.75 kg |
| Weight Memo | 2CELL 33W : 0.88kg_x000D_ 4CELL 66W : 1.01kg |
| Безпека | Fingerprint sensor IR webcam with Windows Hello support Kensington Nano Security Slot™ BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. |
| В комплекті | Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.6 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 20574 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.