Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX05W1-M00YN0
Модель:
B9403CVAR-KM0693

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
NumberPad
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WQXGA 90 Гц
Процесор
Intel Core i7-150U
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
0.99 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook B9 (B9403, Series 1 intel)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook B9 (B9403, Series 1 intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці ExpertBook B9 (B9403, Series 1 intel) дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука ExpertBook B9 (B9403, Series 1 intel), оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B9 (B9403, Series 1 intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX05W1-M00YN0 |
| Модель | B9403CVAR-KM0693 |
| TTV | 2024-03-18 |
| End of Production | 2024-12-31 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX05W1-BU1001 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Li |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Li |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Li |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Дисплей OLED | OLED |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | sRGB: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 1/1 |
| Частота оновлення | 90Hz |
| Contrast (Typ) | 100000:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90 % |
| Сертифікація Pantone | Pantone Validated |
| IPS-level | Wide view |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Процесор | Intel® RPL-R Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 32GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 32GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A |
| Аудіо | Dolby Atmos Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.10 x 21.50 x 1.57 ~ 1.57 cm (12.24" x 8.46" x 0.62" ~ 0.62") |
| Вага (з батареєю) | 0.99 kg (2.18 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.75 kg (1.65 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor IR webcam with Windows Hello support Kensington Nano Security Slot™ BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 NFC |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| В комплекті | Micro HDMI to RJ45 gigabit ethernet adapter Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.2 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO 9.0 |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 24043 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
B9403CVAR-KM1484
90NX05W1-M022P0
Екран: 14" WQXGA%2B 90Hz
Процесор: Core 5 120U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B9403CVAR-KM0694X
90NX05W1-M00YP0
Екран: 14" WQXGA+ 90Hz
Процесор: Core i7-150U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 64 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B9403CVAR-KM0694
90NX05W1-M01CU0
Екран: 14" WQXGA+ 90Hz
Процесор: Core 7 150U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 64 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
B9403CVAR-KM0694X
90NX05W1-M01CT0
Екран: 14" WQXGA+ 90Hz
Процесор: Core 7 150U
Відеокарта: Intel
Пам’ять: 64 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B9403CVAR-KM0708X
90NX05W1-M00ZA0
Екран: 14" WQXGA+ 90Hz
Процесор: Core i7-150U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Чорний
B9403CVAR-KM0693
90NX05W1-M00YN0
Екран: 14" WQXGA+ 90Hz
Процесор: Core i7-150U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.