Ноутбуки > Для бізнесу >
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0A52-M00210
Модель:
BM3606CHA-MB0061X

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Миша
докладніше
MIL STD 810H
Колір:
Сірий (Gentle Grey)
Що всередині
Екран
16" WUXGA
Процесор
AMD R5-220
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD 740M
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.9 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 4.0 Type-C supports display / power deliver 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0A52-M00210 |
| Назва моделі | BM3606CHA-MB0061X |
| Основний блок пристрою (BASE UNIT) | VSNX0A52-BUA000 |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Пакет програм Microsoft Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Gentle Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Gentle Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1000:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 90 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 220 Processor 3.2GHz (16MB Cache, up to 4.9 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Neural processor | AMD Ryzen™ AI up to 16 TOPs |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ 740M |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 4.0 Type-C supports display / power deliver 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Необхідна потужність зарядки | Min: 55W Max: 65W *The indicated wattage is for demonstrating the system’s support capability as required by EU regulations. For optimal system performance, please use the standard-wattage adapter or higher. |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.93 x 25.35 x 1.07 ~ 1.89 cm (14.15" x 9.98" x 0.42" ~ 0.74") |
| Вага (з батареєю) | 1.90 kg (4.19 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.72 kg (3.79 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS Integrity Measurement Support BIOS Self Recovery BIOS setup user password CSME BIOS Redundancy Assistance Enhanced Password Strength HDD User Password Protection and Security Microsoft Security Level 3 Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | AI ExpertMeet (AI features need devices with 12GB RAM or more) MyASUS |
| В комплекті | Wireless optical mouse |
| Reparability Index (for Belgium) | 93.5 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 94.9 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | FSC Recycled |
| Базова гарантія | 3Y Carry-In |
| Рекомендований гарантійний пакет / Послуга розширення та/або оновлення базової гарантії | *If you would like to know the details, please contact your sales teams. |
| Гарантія на батарею | Commercial NB B series Battery warranty follow system warranty, 4Y-5Y by WEP option. |
| Верхня кришка з екологічно чистих матеріалів (A part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) 30% PIR recycled aluminum |
| Рамка клавіатури з екологічно чистих матеріалів (C part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Нижня кришка з екологічно чистих матеріалів (D part) | 30% PCR recycled plastic(cover or inner frame) |
| Батарея з екологічно чистих матеріалів | 30% PCR recycled plastic |
| Клавіатура з екологічно чистих матеріалів | 50% PCR recycled plastic cap |
| Динаміки з екологічно чистих матеріалів | 45% PCR + 5% OBP PCR recycled plastic enclosure |
| Екологічно чистий матеріал – повністю перероблений пластик PCR | 29.2% |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.