Ноутбуки > Для бізнесу > ASUS Business
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX03A1-M00ZE0
Модель:
BR1100FKA-BP1593

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
11.6" HD
Процесор
Celeron N4500
Оперативна пам’ять
4 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.4 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS BR1100F
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий, сенсорний екран

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ASUS BR1100F підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS BR1100F має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX03A1-M00ZE0 |
| Модель | BR1100FKA-BP1593 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Dark Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Dark Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Dark Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 11.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | HD (1366 x 768) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | NTSC: 50% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 27/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 800:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 63 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Celeron® N4500 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 4GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 4GB |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| World-facing camera | 13.0M camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 4.2/5.0/5.1_x000D_ (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in N/A |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 29.46 x 20.49 x 1.99 ~ 2.00 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.40 kg |
| Вага (без батареї) | 1.21 kg |
| Безпека | Kensington Security Slot™ Computrace ready from BIOS Trusted Platform Module (Firmware TPM) N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Splendid Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. |
| В комплекті | Sleeve MPP 2.0 ASUS Pen |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.3 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 15450 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.