Ноутбуки > Для бізнесу > ASUS BR
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX07F1-M005C0
Модель:
BR1204CGA-R80163
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
12.2" WUXGA
Процесор
N200
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.37 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 2.0 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
BR1204C
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук BR1204C підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук BR1204C має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX07F1-M005C0 |
| Модель | BR1204CGA-R80163 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX07F1-BU1010 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Mineral Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Mineral Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Mineral Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 12.2-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 300nits |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 50% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 20/25 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1000:1 |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 76 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Processor N200 1.0 GHz (6M Cache, up to 3.7 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 16GB |
| Накопичувач | 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 1x USB 2.0 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE C ;45W AC Adapter ;Output: 20V DC, 2.25A, 45W , Input: 100~240V AC; 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 29.69 x 21.30 x 2.11 ~ 2.12 cm (11.69" x 8.39" x 0.83" ~ 0.83") |
| Вага (з батареєю) | 1.37 kg (3.02 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.17 kg (2.58 lbs) |
| Безпека | Kensington Security Slot™(7x 3mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.3 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Gold Energy star 8.0 FSC Mix REACH RoHS TCO Certified |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 23901 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
BR1204CTA-R80077
90NX08R1-M002J0
Екран: 12.2" WUXGA
Процесор: N250
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
BR1204CGA-R80163
90NX07F1-M005C0
Екран: 12.2" WUXGA
Процесор: N200
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.