Ноутбуки > Для бізнесу > ASUS Business
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX06D1-M000S0
Модель:
BR1402FGA-NT0021

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Чохол
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i3-N305
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.69 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x USB 2.0 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS BR1402F
Ноутбук для бізнесу, сенсорний екран

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ASUS BR1402F підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS BR1402F має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX06D1-M000S0 |
| Модель | BR1402FGA-NT0021 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Mineral Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Mineral Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Mineral Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Кут огляду (H/V) | 178/178 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 25/30 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 700:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | Intel® Core™ i3-N305 Processor 1.8 GHz (6M Cache, up to 3.8 GHz, 8 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| World-facing camera | 13.0M camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.1 (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support display / power delivery 1x USB 2.0 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet N/A |
| Аудіо | Audio by Dirac Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 33.29 x 22.89 x 2.10 ~ 2.10 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.69 kg |
| Вага (без батареї) | 1.50 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor Fingerprint sensor integrated with Power Key Kensington Security Slot™ BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. |
| В комплекті | Sleeve MPP 2.0 garaged stylus |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 5.3 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 22389 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
BR1402FGA-NT0021
90NX06D1-M000S0
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i3-N305
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.