Ноутбуки > Для бізнесу > Chromebook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0351-M00AP0
Модель:
CB9400CEA-HU0323

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
докладніше
NumberPad
Чохол
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD
Процесор
Intel Core i5-1135G7
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Chrome OS
Вага
1.15 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Chromebook Enterprise CX9 (CB9400, 11th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий, сенсорний екран

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Chromebook Enterprise CX9 (CB9400, 11th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці Chromebook Enterprise CX9 (CB9400, 11th Gen Intel) дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука Chromebook Enterprise CX9 (CB9400, 11th Gen Intel), оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Chromebook Enterprise CX9 (CB9400, 11th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0351-M00AP0 |
| Модель | CB9400CEA-HU0323 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387566596 |
| Штрихкод (США) | 197105566590 |
| WEEE | 1.15 |
| BASE UNIT | VSNX0351-BU2000 |
| Операційна система | Chrome (Enterprise upgrade) |
| Office | N/A |
| Матеріал покриття кришки | Mg-Al |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір нижньої частини корпусу | Star Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | sRGB: 100% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 30/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 1200:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 92 % |
| IPS-level | Wide view |
| Intel Athena Program | Intel® Evo™ Platform |
| Процесор | Intel® Core™ i5-1135G7 Processor 2.4 GHz (8M Cache, up to 4.2 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics (available for Intel® Core™ i5/i7/i9 with dual channel memory) |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 16GB |
| Накопичувач | 256GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Кеш SSD | N/A |
| Фронтальна камера | 720p HD camera With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4, compliant with USB4, supports display / power delivery 1x HDMI 2.0b 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Google Assistant voice-recognition support |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.22 x 20.49 x 1.80 ~ 1.80 cm (12.69" x 8.07" x 0.71" ~ 0.71") |
| Вага (з батареєю) | 1.15 kg (2.54 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.00 kg (2.20 lbs) |
| Безпека | Kensington Security Slot™(7x 3mm) Titan C Security Chip N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | N/A |
| Вбудовані програми | N/A |
| Застереження щодо вбудованих застосунків | Built-in Apps vary from OS SKU. *MyASUS/McAfee don’t support in Pure OS/without OS/G sku/Win SE/Windows on ARM/Linux OS (ex. Endless, Kylin, Ubuntu) |
| В комплекті | Sleeve |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 5.1 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 19126 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
CB9400CEA-HU0323
90NX0351-M00AP0
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Chrome OS
Колір: Чорний
CB9400CEA-HU0323
90NX0351-M00AK0
Екран: 14" FHD
Процесор: Core i5-1135G7
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 256GB SSD
ОС: Chrome OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
S0T
08.12.2024
Прочитав відгук користувача на Розетці, нібито на цих Хромбуках "в звичайний акаунт залогінитись не можна, а треба мати суто бізнес акаунт". Чи це є правда?
Конфігурація: 90NX0351-M00AP0
Представник компанії ASUS
10.12.2024
S0T,
Є можливість авторизації і в приватних аккаунтах, і в корпоративних. Перед авторизацією потрібно вибрати параметр використання між "корпоративним" та "для особистого використання".
Якщо виникнуть питання - зверніться, будь ласка, до спеціалістів з технічної підтримки компанії ASUS: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua