Ноутбуки > Для бізнесу > Chromebook
Для бізнесу
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NX0781-M00AF0
Модель:
CL3001DM2A-R70092
В комплекті / особливості:
Сенсорний екран
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
10.5" WUXGA
Процесор
MediaTek Kompanio 520
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
ARM Mali-G52 MC2
Накопичувач
128 ГБ eMMC
Операційна система
Chrome OS
Вага
0.61 кг
Батарея
38 Вт·год
Гарантія
36 міс
Порти
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Chromebook CM30 Detachable (CM3001)
Ноутбук для бізнесу, легкий, тонкий, сенсорний екран

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Chromebook CM30 Detachable (CM3001) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0781-M00AF0 |
| Модель | CL3001DM2A-R70092 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| WEEE | |
| BASE UNIT | VSNX0781-BU1150 |
| Операційна система | Chrome (Enterprise upgrade) |
| Office | N/A |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Fog Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | N/A |
| Колір верхньої частини корпусу | N/A |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | N/A |
| Колір нижньої частини корпусу | N/A |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 10.5-inch |
| Яскравість | 400nits |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Колірна гамма | sRGB: 118% |
| Кут огляду (H/V) | 170/170 |
| Час відгуку (тип/макс) (мс) | 30/35 |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Contrast (Typ) | 900:1 |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Співвідношення екрану до корпусу | 73 % |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | MediaTek Kompanio 520 2.0 GHz(1M Cache, up to 2.0 GHz, 8 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | ARM Mali-G52 MC2 |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 8GB LPDDR4X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR4X 8GB |
| Накопичувач | 128G eMMC |
| Фронтальна камера | 5.0M camera |
| Rear-facing camera | 5.0M camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Soft Keyboard |
| Порти | N/A 1x 3.5mm Combo Audio Jack N/A |
| Аудіо | Built-in microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Батарея | 38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 25.95 x 16.92 x 0.89 ~ 0.90 cm (10.22" x 6.66" x 0.35" ~ 0.35") |
| Вага (з батареєю) | 0.61 kg (1.34 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.61 kg (1.34 lbs) |
| Безпека | N/A Titan C Security Chip N/A |
| Антивірус | N/A |
| Функції MyASUS | N/A |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| В комплекті | Stand Cover USI 2.0 garaged stylus |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.0 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS |
| Гарантія | 3Y CARRY-IN |
| Гарантія на батарею | Commercial NB Battery warranty follow system warranty. * BP series Battery warranty 4Y-5Y by WEP option * Chromebook series Battery warranty 2Y-5Y by WEP option |
| Номер серії | 23889 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
CL3001DM2A-R70092
90NX0781-M00AF0
Екран: 10.5" WUXGA
Процесор: MediaTek Kompanio 520
Відеокарта: ARM Mali-G52 MC2
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 128GB eMMC
ОС: Chrome OS
Колір: Сріблястий
Відгуки і запитання
Міцків
12.06.2024
Нарешті знову будуть планшети від ASUS
Конфігурація: 90NX0781-M00AF0