Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0Q11-M014M0
Модель:
E410MA-BV1969

В комплекті / особливості:
докладніше
NumberPad
Що всередині
Екран
14" HD
Процесор
Celeron N4020
Оперативна пам’ять
4 ГБ
Відеокарта
Intel UHD 600
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.3 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 1.4 1x Headphone/Headset 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
E410
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
NumberPad
Цифрова клавіатура на компактних ноутбуках
NumberPad в ноутбуці E410 дозволяє перетворити сенсорну панель (trackpad) на цифрову клавіатуру (numeric keypad), що дуже корисно для тих, хто часто працює з числами, але не має фізичної клавіатури з числовим блоком (NumPad).
Як працює NumberPad?
NumberPad використовує сенсорну панель, щоб відобразити цифри та математичні операції на її поверхні. Коли ви натискаєте на певну ділянку панелі, це сприймається як натискання клавіші.
NumberPad дозволяє зберегти компактний розмір ноутбука E410, оскільки не потрібно додавати фізичну цифрову клавіатуру, але при цьому користувачі отримують всі переваги повноцінної клавіатури з цифрами.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0Q11-M014M0 |
| Модель | E410MA-BV1969 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081947271 |
| Штрихкод (США) | 195553947275 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Peacock Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | HD (1366 x 768) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 200nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 78 % |
| Процесор | Intel® Celeron® N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics 600 |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 4GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 4GB DDR4 on board |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth 4.1 |
| NumberPad | Support NumberPad |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x HDMI 1.4 1x Headphone/Headset\n1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C\nN/A |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 33W AC Adapter, Output: 19V DC, 1.75A, 33W, Input: 100-240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.50 x 21.70 x 1.80 ~ 1.84 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.30 kg |
| Вага (без батареї) | 1.25 kg |
| Безпека | McAfee LiveSafe™ 30-day trial\nTrusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | McAfee MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 14587 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.