Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0TY1-M03LE0
Модель:
F515EA-BQ3472

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Оперативна пам’ять
12 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0TY1-M03LE0 |
| Модель | F515EA-BQ3472 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387035405 |
| Штрихкод (США) | 197105035409 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Slate Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Slate Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 4GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 12GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 4.1 |
| 3G/4G | N/A |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ Security Lock Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 16763 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.