Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0JE7-M004D0
Модель:
FA506NF-HN019

Що всередині
Екран
15.6" FHD 144 Гц IPS
Процесор
AMD R5-7535HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.3 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
2021 ASUS TUF Gaming A15
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JE7-M004D0 |
| Модель | FA506NF-HN019 |
| TTV | 2024-01-08 |
| End of Production | 2024-12-31 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387469071 |
| Штрихкод (США) | 197105469075 |
| WEEE | 2.33 |
| BASE UNIT | VSNR0JE7-BU1010 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A15 |
| Колір | Graphite Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.9 x 25.6 x 2.28 ~ 2.45 cm (14.13" x 10.08" x 0.90" ~ 0.96") |
| Вага | 2.30 Kg (5.07 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 Laptop GPU |
| Потужність графіки | Up to 1670MHz at 60W (70W with Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Частота оновлення | AMD Radeon™ Graphics |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250nits |
| Контрастність | 1000:1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.34% |
| Колірний простір (DCI-P3) | N/A |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-5600 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB G4x4 PCIe SSD M.2 1TB G4x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | AI noise-canceling technology DTS software Hi-Res certification |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Номер серії | 15366 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
FA506NCQ-HN065
90NR0QE7-M003K0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
42 485 ₴FA506NCG-HN241
90NR0JF7-M00NF0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
39 999 ₴FA506NC-HN170
90NR0JF7-M00DF0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
38 499 ₴FA506NC-HN169
90NR0JF7-M00DE0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
36 999 ₴FA506NCQ-HN064
90NR0QE7-M003J0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCQ-HN063
90NR0QE7-M003D0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCQ-HN062
90NR0QE7-M003C0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCQ-HN036
90NR0QE7-M001F0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCG-HN265
90NR0JF7-M00NC0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCG-HN208
90NR0JF7-M00ND0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCG-HN185
90NR0JF7-M00NE0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCG-HN206
90NR0JF7-M00HF0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NC-HN177
90NR0JF7-M00EE0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NFR-HN091
90NR0JU7-M005L0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7435HS
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NFR-HN081
90NR0JU7-M00530
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7435HS
Відеокарта: GF RTX 2050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NCR-HN077
90NR0JV7-M005Y0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7435HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NC-HN016
90NR0JF7-M004U0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
FA506NC-HN026
90NR0JF7-M004N0
Екран: 15.6" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Женя
26.02.2026
Ноутбук підтримує заряджання через usb-c? Можливо його якось підзаряджати від павербанки?
Конфігурація: 90NR0JF7-M00DD0
Представник компанії ASUS
27.02.2026
Женя,
Заряджання через порт USB-C (технологія Power Delivery) не підтримується
Андрій
10.09.2025
Доброго дня. А на даній моделі зайнято два слоти оперативки?
Конфігурація: 90NR0JE7-M004M0
Представник компанії ASUS
10.09.2025
Андрій,
У ноутбука 1 слот зайнятий модулем на 16 ГБ та є ще вільний слот.
Роман
01.08.2025
Ноутбук задоволений в цілому, але зіткнувся з проблемою пошуку автомобільної зарядки
Конфігурація: 90NR0JU7-M003J0
baron13
22.07.2025
чудовий ноут єдине що 512 ссд мені замало
Конфігурація: 90NR0JF7-M00DF0