Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming Advantage Edition
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0EP2-M00380
Модель:
FA617NS-N3002
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MUX Switch
Що всередині
Екран
16" FHD 165 Гц IPS
Процесор
AMD R7-7735HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD RX 7600S (8 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.2 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023)
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
MUX Switch
Покращення продуктивності графіки і зменшення енергоспоживання
MUX Switch — це технологія, яка використовується в ноутбуку TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023) для вибору між двома графічними процесорами — вбудованим графічним чипом (наприклад, Intel iGPU) і дискретною відеокартою (наприклад, NVIDIA або AMD GPU).
Як працює MUX Switch?
У багатьох сучасних ноутбуках є два графічні процесори:
- Вбудована графіка: (наприклад, Intel UHD або AMD Vega) — це енергоефективна графіка, яка використовується для менш вимогливих завдань, таких як перегляд веб-сторінок, робота з текстами або відео.
- Дискретна графіка: (наприклад, NVIDIA GeForce або AMD Radeon) — потужна графіка, призначена для ігор, відеообробки, 3D-моделювання та інших ресурсомістких задач.
MUX Switch дозволяє перемикати між цими двома графічними процесорами для оптимізації продуктивності та енергоспоживання.
Режими роботи MUX Switch:
- Режим продуктивності: Вибір дискретної графіки для забезпечення максимальної продуктивності, наприклад, при грі чи роботі з важкими додатками.
- Економія енергії: Використання вбудованої графіки для повсякденних завдань, таких як серфінг в Інтернеті або перегляд відео, що знижує споживання енергії та дозволяє ноутбуку TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023) працювати довше від батареї.
Як перемикається графіка?
- Автоматичне перемикання: У багатьох ноутбуках ASUS з MUX Switch є функція автоматичного перемикання між графіками в залежності від навантаження. Коли ноутбук вимагає більше потужності (наприклад, для гри), система автоматично включає дискретну графіку.
- Ручне перемикання: У деяких моделях користувач може вручну вибирати, який графічний процесор використовувати, через BIOS або спеціальні утиліти, такі як Armoury Crate в ноутбуках серії ASUS ROG або TUF.
Підсумок:
- MUX Switch дозволяє ноутбуку TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023) перемикатися між вбудованою та дискретною графікою для оптимальної продуктивності або економії енергії.
- Режим продуктивності — використовує дискретну графіку для важких завдань.
- Режим економії енергії — використовує вбудовану графіку для повсякденних задач, що дозволяє збільшити час роботи від батареї.
- Користувачі можуть вибирати між максимальною продуктивністю та довшим часом роботи від батареї, залежно від своїх потреб.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0EP2-M00380 |
| Модель | FA617NS-N3002 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387043004 |
| Штрихкод (США) | 197105043008 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition |
| Колір | Off Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.5 x 25.2 x 2.21 ~ 2.68 cm |
| Вага | 2.20 Kg |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7735HS Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB L3 cache, up to 4.7 GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | MUX Switch + AMD Smart Access Graphics |
| Відеокарта | AMD Radeon™ RX 7600S |
| Потужність графіки | up to 95W(SmartShift) |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Частота оновлення | AMD Radeon™ Graphics |
| Розмір дисплея | 16-inch |
| Роздільна здатність | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) |
| Частота оновлення | 165Hz |
| Час відгуку (G2G) | 7ms |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | IPS-level |
| Яскравість | 250 |
| Контрастність | 1000:1 |
| NTSC % | 72% |
| SRGB % | 100% |
| Adobe % | 75.35% |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | FreeSync Premium |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | support PCIE Gen4x4 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard Single Light |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Безпека | Kensington Security Slot™ |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Номер серії | 22280 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.