Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0JM1-M005W0
Модель:
FA617NSR-N4127
В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
16" QHD 240 Гц IPS
Процесор
AMD R7-7435HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD RX 7600S (8 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.2 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023)
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A16 Advantage Edition (2023) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JM1-M005W0 |
| Назва моделі | FA617NSR-N4127 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387702789 |
| Штрихкод (США) | 197105702783 |
| WEEE | 2.74 |
| BASE UNIT | VSNR0JM1-BU2000 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Sandstorm |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.5 x 25.2 x 2.21 ~ 2.68 cm (13.98" x 9.92" x 0.87" ~ 1.06") |
| Вага | 2.20 Kg (4.85 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Інтегрована графіка | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | N/A |
| Відеокарта | AMD Radeon™ RX 7600S |
| Потужність графіки | up to 95W(SmartShift) |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Розмір дисплея | 16-inch |
| Роздільна здатність | QHD+ 16:10 (2560 x 1600, WQXGA) |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Час відгуку (G2G) | 3ms |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | IPS-level |
| Яскравість | 500 |
| Contrast Ratio | 1200:1 |
| Колірний простір (DCI-P3) | 100% |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | FreeSync Premium |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | support PCIE Gen4x4 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS upgrades.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Camera | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard Single Light |
| Aura Sync | N/A |
| Тачпад | Touchpad N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) |
| Безпека | Kensington Security Slot™ |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Екомаркування та відповідність вимогам | ENERGY STAR® |
| Номер серії | 22280 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.