Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0JH5-M00460
Модель:
FA706NF-HX074

Що всередині
Екран
17.3" FHD 144 Гц IPS
Процесор
AMD R5-7535HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.6 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
2021 ASUS TUF Gaming A17
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JH5-M00460 |
| Назва моделі | FA706NF-HX074 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636035262 |
| Штрихкод (США) | 199291035263 |
| WEEE | 2.697 |
| BASE UNIT | VSNR0JH5-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A17 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Graphite Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 39.9 x 26.9 x 2.33 ~ 2.48 cm (15.71" x 10.59" x 0.92" ~ 0.98") |
| Вага | 2.60 Kg (5.73 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS Processor 3.3GHz (19MB Cache, up to 4.55 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | TBD |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Графіка дискретна / optimus | Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 Laptop GPU |
| Потужність графіки | Up to 1670MHz at 60W (70W with Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250nits |
| Коефіцієнт контрастності | 800: 1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.34% |
| Колірний простір (DCI-P3) | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 64GB |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB G4x4 PCIe SSD M.2 1TB G4x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Камера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Aura Sync | N/A |
| Тачпад | Touchpad N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone |
| Аудіо | AI noise-canceling technology DTS software Hi-Res certification (for headphone) |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Nano Security Slot™ Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| В комплекті | P309 TUF GAMING M3 |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.3 |
| Номер серії | 15409 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.