Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0JW5-M00070
Модель:
FA706NFR-HX006

Що всередині
Екран
17.3" FHD 144 Гц IPS
Процесор
AMD R7-7435HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.6 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
2021 ASUS TUF Gaming A17
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JW5-M00070 |
| Назва моделі | FA706NFR-HX006 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387769669 |
| Штрихкод (США) | 197105769663 |
| WEEE | 2.697 |
| BASE UNIT | VSNR0JW5-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A17 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Graphite Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 39.9 x 26.9 x 2.33 ~ 2.48 cm (15.71" x 10.59" x 0.92" ~ 0.98") |
| Вага | 2.60 Kg (5.73 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | TBD |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Графіка дискретна / optimus | Discrete |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 Laptop GPU |
| Потужність графіки | Up to 1670MHz at 60W (70W with Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250nits |
| Contrast Ratio | 800: 1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.34% |
| Колірний простір (DCI-P3) | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB G4x4 PCIe SSD M.2 1TB G4x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Camera | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in 3-microphone array |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Aura Sync | N/A |
| Тачпад | N/A N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in 3-microphone array |
| Аудіо | AI noise-canceling technology DTS software Hi-Res certification (for headphone) |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Nano Security Slot™ Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Живлення | ø6.0, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Номер серії | 15409 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.