Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0JJ5-M001H0
Модель:
FA707NVR-HX040

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
17.3" FHD 144 Гц IPS
Процесор
AMD R7-7435HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4060 (8 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.6 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (data speed up to 10Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
TUF Gaming A17 (2023)
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук TUF Gaming A17 (2023) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JJ5-M001H0 |
| Назва моделі | FA707NVR-HX040 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387792377 |
| Штрихкод (США) | 197105792371 |
| WEEE | 2.953 |
| BASE UNIT | VSNR0JJ5-BU1000 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming A17 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Mecha Gray |
| Розміри (Ш x Г x В) | 39.5 x 26.4 x 2.29 ~ 2.54 cm (15.55" x 10.39" x 0.90" ~ 1.00") |
| Вага | 2.60 Kg (5.73 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7435HS Mobile Processor 3.1GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Інтегрована графіка | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | N/A |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU (233 AI TOPs) |
| Потужність графіки | 2420MHz* at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250 |
| Contrast Ratio | 960:1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.34% |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | G-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | Support dual channel memory |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable |
| Накопичувач | 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB PCIe SSD M.2 1TB PCIe SSD M.2 2TB PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS upgrades.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (data speed up to 10Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Camera | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB N/A |
| Aura Sync | N/A |
| Тачпад | Touchpad N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in array microphone |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Живлення | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| Екомаркування та відповідність вимогам | ENERGY STAR® |
| Номер серії | 22277 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
FA707NUG-HX146
90NR0EF5-M00AK0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
59 999 ₴FA707NUG-HX152
90NR0EF5-M00940
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
51 999 ₴FA707NUQ-HX013
90NR0QH5-M000M0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NUQ-HX005
90NR0QH5-M001S0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-170
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NUG-HX153
90NR0EF6-M00950
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NUG-HX149
90NR0EF5-M00A70
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7445HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NV-HX037
90NR0E35-M006L0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: GF RTX 4060
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NUR-HX054
90NR0JL5-M002K0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7435HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
FA707NUR-HX052
90NR0JL5-M002H0
Екран: 17.3" FHD 144Hz IPS
Процесор: AMD R7-7435HS
Відеокарта: GF RTX 4050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Гриша
05.12.2025
Які повербанк підійдуть для даного ноутбука щоб можна було паралельно на ньому грати в ігри?
Конфігурація: 90NR0E35-M006M0
Представник компанії ASUS
08.12.2025
Гриша,
Щоб грати, і мати таку ж продуктивність, слід підключати до зарядної станції (як Ecoflow, Bluetti) чи генератора