Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0HB4-M006L0
Модель:
FX506HF-HN051

Що всередині
Екран
15.6" FHD 144 Гц IPS
Процесор
Intel Core i5-11400H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.3 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x RJ45 LAN port 1x Thunderbolt 4 support DisplayPort 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
2021 TUF Gaming F15
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0HB4-M006L0 |
| Модель | FX506HF-HN051 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387195581 |
| Штрихкод (США) | 197105195585 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming F15 |
| Колір | Graphite Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.9 x 25.6 x 2.28 ~ 2.45 cm |
| Вага | 2.30 Kg |
| Процесор | Intel® Core™ i5-11400H Processor 2.7 GHz (12M Cache, up to 4.5 GHz, 6 Cores) |
| Чіпсет | Mobile Intel® HM570 Express Chipsets |
| Графіка дискретна / optimus | Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 2050 Laptop GPU |
| Потужність графіки | Up to 1625MHz at 55W (TGP 70W with Dynamic Boost) *Vary by scenario |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Частота оновлення | Intel® UHD Graphics |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250nits |
| Контрастність | 1000:1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.34% |
| Колірний простір (DCI-P3) | N/A |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR4-3200 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB G3x4 PCIe SSD M.2 1TB G3x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR4 SO-DIMM slots 2x PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x RJ45 LAN port 1x Thunderbolt™ 4 support DisplayPort™ 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | N/A |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | AI noise-canceling technology DTS software Support Microsoft Cortana near field/Far field |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Nano Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Додаткові аксесуари | P304 TUF GAMING M5 V2 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Номер серії | 15626 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.