Ноутбуки > Для ігор > TUF Gaming
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR03U2-M00K20
Модель:
FX506LHB-HN332

Що всередині
Екран
15.6" FHD 144 Гц IPS
Процесор
Intel Core i5-10300H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF GTX 1650 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.3 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support DisplayPort / G-SYNC
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
TUF Gaming F15
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR03U2-M00K20 |
| Модель | FX506LHB-HN332 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387037348 |
| Штрихкод (США) | 197105037342 |
| Маркетингова назва | ASUS TUF Gaming F15 |
| Колір | Bonfire Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.9 x 25.6 x 2.47 ~ 2.49 cm |
| Вага | 2.30 Kg |
| Процесор | Intel® Core™ i5-10300H Processor 2.5 GHz (8M Cache, up to 4.5 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | Mobile Intel® HM470 Express Chipsets |
| Графіка дискретна / optimus | Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce GTX™ 1650 |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Частота оновлення | Intel® UHD Graphics |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 170/170 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250 |
| Контрастність | 1000:1 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Adobe % | 47.1% |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | N/A |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR4 SO-DIMM(2933MHz for i5-10300H/i7-10750H/i7-10870H) |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 1 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 256GB PCIe SSD M.2 512GB PCIe SSD M.2 1TB PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR4 SO-DIMM slots 1x PCIe 1x PCIe/SATA |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.2 (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support DisplayPort™ / G-SYNC |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | N/A |
| Динаміки | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Аудіо | DTS software |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Security Slot™ Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Додаткові аксесуари | TUF Gaming Mouse M5 |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 5.4 |
| Номер серії | 14638 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Azkilad
27.08.2025
Підкажіть,якщо я докуплю монітор з підтримкою g-sync то у такому випадку збраження буде виводитися напряму від 1660 tі при підключенні через HDMI або type-c,чи через інтегровану карту?
Переваги: довговічність,купа слотів,продуктивність,дизайн
Недоліки: відсутність перемикача MUX,охолодження
Конфігурація: 90NR0421-M05390
Представник компанії ASUS
27.08.2025
Azkilad,
У даного ноутбука нема пріорітетного чи другорядного відеоадаптера - обидві відеокарти працюють в тандемі (режим Optimus)
Олег
17.02.2025
Даний ноутбук можна зарядити від USB, але у вимкненому стані та для цього потрібно докупати потрібний кабель на Aliexpress (DC to USB type C). При цьому якщо буде потреба від повербанку - то потрібні спеціальні повербанки, більшість навіть у вимкненому стані не зможуть зарядити. Потрібні з Power Delivery 65-150W (справжніх, не лише на цифрах, щоб їх тримали на всьому протязі). Навіть Ecoflow видає 100W лише, а ноутбуку під час роботи потрібно 150W.
Переваги: Потужний
Недоліки: Частий ремонт, високі вимоги щодо живлення та неможливість грати в ігри й заряджати ноутбук від USB
Конфігурація: 90NR03U1-M00900
Ден
12.12.2024
Чи може цей ноутбук заряджатися від Type - ?C
Переваги: Перше враження позитивне
Конфігурація: 90NR03U2-M006F0
Представник компанії ASUS
17.12.2024
Ден,
Модель не підтримує заряджання через порт USB-C (технологія Power Delivery).
Ви можете обрати ноутбук з підтримкою заряджання за посиланням