Що всередині
Екран
15.6" FHD 144 Гц IPS
Процесор
AMD R7-4800H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 3050 Ti (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.1 кг
Батарея
56 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
2021 ROG Strix G15
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук 2021 ROG Strix G15 підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0582-M002S0 |
| Модель | G513IE-HN065 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081854982 |
| Штрихкод (США) | 195553854986 |
| Маркетингова назва | ROG Strix G15 |
| Колір | Eclipse Gray |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.4 x 25.9 x 2.06 ~ 2.59 cm |
| Вага | 2.10 Kg |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 4800H Mobile Processor (8-core/16-thread, 12MB Cache, 4.2 GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti Laptop GPU |
| Потужність графіки | With ROG Boost up to 1795MHz at 80W (95W with Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Частота оновлення | AMD Radeon™ Graphics |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Кути огляду | 170 |
| Дисплей | Value IPS-level |
| Яскравість | 250nits |
| Контрастність | 1:1000 |
| NTSC % | 45% |
| SRGB % | 62.5% |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR4-3200 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 32GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 512GB PCIe® 3.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | M.2 512GB PCIe M.2 1TB PCIe |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR4 SO-DIMM slots 2x PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Бездротові інтерфейси | N/A |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.1 (*Bluetooth® version may change with OS version different.) -RangeBoost |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | N/A |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | Yes |
| Динаміки | 2-speaker system |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Живлення | ø6.0, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.3 |
| Номер серії | 15250 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.
