Ноутбуки > Для ігор > ROG Strix SCAR
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NR0DB4-M006S0
Модель:
G733PYV-LL078X


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
Рюкзак
Миша
докладніше
MUX Switch
Що всередині
Екран
17.3" WQHD 240 Гц IPS
Процесор
AMD R9-7945HX3D
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4090 (16 ГБ)
Накопичувач
2 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
3 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
1x 2.5G LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / G-SYNC 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ROG Strix SCAR 17 X3D (2023)
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

Перевага у 3D
Технологія 3D V-Cache уперше доступна в ноутбуку. Ryzen 9 7945HX3D пропонує вдвічі більше кеш-пам’яті третього рівня в порівнянні зі своїм попередником без X3D. Як результат, він забезпечує неймовірний приріст ігрової продуктивності з процесорним чипом, побудованим за тим самим технологічним процесом.Охолодження
Потужні компоненти потребують надійного охолодження. У ноутбуку ROG Strix SCAR 17 X3D версії 2023 року як на центральному процесорі, так і на відеокарті використовується рідкий метал Conductonaut Extreme фірми Thermal Grizzly. Завдяки своїм надзвичайно високим характеристикам цей матеріал здатний підтримувати температуру компонентів на 15°C нижчою, ніж традиційні термопасти. У поєднанні з великою випарною камерою, що покриває 43,3% площі материнської плати, і чотирма групами отворів для відведення гарячого повітря таке рішення сприяє покращеному теплообміну. Завдяки системі інтелектуального охолодження ROG Intelligent Cooling критичні компоненти, як-от центральний процесор та відеокарта, можна розганяти до вищих частот на довший час, тож виведення кадрів буде плавним і стабільним навіть під час тривалих ігрових сеансів. Шум у ноутбука Strix SCAR 17 X3D також під контролем: у швидкісному режимі (Performance) рівень шуму не перевищує 40 дБ.Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
MUX Switch
Покращення продуктивності графіки і зменшення енергоспоживання
MUX Switch — це технологія, яка використовується в ноутбуку ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) для вибору між двома графічними процесорами — вбудованим графічним чипом (наприклад, Intel iGPU) і дискретною відеокартою (наприклад, NVIDIA або AMD GPU).
Як працює MUX Switch?
У багатьох сучасних ноутбуках є два графічні процесори:
- Вбудована графіка: (наприклад, Intel UHD або AMD Vega) — це енергоефективна графіка, яка використовується для менш вимогливих завдань, таких як перегляд веб-сторінок, робота з текстами або відео.
- Дискретна графіка: (наприклад, NVIDIA GeForce або AMD Radeon) — потужна графіка, призначена для ігор, відеообробки, 3D-моделювання та інших ресурсомістких задач.
MUX Switch дозволяє перемикати між цими двома графічними процесорами для оптимізації продуктивності та енергоспоживання.
Режими роботи MUX Switch:
- Режим продуктивності: Вибір дискретної графіки для забезпечення максимальної продуктивності, наприклад, при грі чи роботі з важкими додатками.
- Економія енергії: Використання вбудованої графіки для повсякденних завдань, таких як серфінг в Інтернеті або перегляд відео, що знижує споживання енергії та дозволяє ноутбуку ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) працювати довше від батареї.
Як перемикається графіка?
- Автоматичне перемикання: У багатьох ноутбуках ASUS з MUX Switch є функція автоматичного перемикання між графіками в залежності від навантаження. Коли ноутбук вимагає більше потужності (наприклад, для гри), система автоматично включає дискретну графіку.
- Ручне перемикання: У деяких моделях користувач може вручну вибирати, який графічний процесор використовувати, через BIOS або спеціальні утиліти, такі як Armoury Crate в ноутбуках серії ASUS ROG або TUF.
Підсумок:
- MUX Switch дозволяє ноутбуку ROG Strix SCAR 17 X3D (2023) перемикатися між вбудованою та дискретною графікою для оптимальної продуктивності або економії енергії.
- Режим продуктивності — використовує дискретну графіку для важких завдань.
- Режим економії енергії — використовує вбудовану графіку для повсякденних задач, що дозволяє збільшити час роботи від батареї.
- Користувачі можуть вибирати між максимальною продуктивністю та довшим часом роботи від батареї, залежно від своїх потреб.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0DB4-M006S0 |
| Модель | G733PYV-LL078X |
| TTV | 2023-08-11 |
| End of Production | 2024-12-23 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387469453 |
| Штрихкод (США) | 197105469457 |
| WEEE | 3.696 |
| BASE UNIT | VSNR0DB4-BU3010 |
| Маркетингова назва | ROG Strix SCAR 17 |
| Колір | Off Black |
| Розміри (Ш x Г x В) | 39.5 x 28.2 x 2.34 ~ 2.83 cm (15.55" x 11.10" x 0.92" ~ 1.11") |
| Вага | 3.00 Kg (6.61 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 9 7945HX3D Mobile Processor (16-core/32-thread, 128MB L3 cache, up to 5.4 GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Графіка дискретна / optimus | MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4090 Laptop GPU |
| Потужність графіки | ROG Boost: 2090MHz* at 175W (2040MHz Boost Clock+50MHz OC, 150W+25W Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 16GB GDDR6 |
| Частота оновлення | AMD Radeon™ Graphics |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | WQHD (2560 x 1440) 16:9 |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Час відгуку (G2G) | 3ms |
| Кути огляду | 85/85/85/85 |
| Дисплей | IPS-level |
| Яскравість | 300nits |
| Контрастність | 1000:1 |
| Колірний простір (DCI-P3) | 100% |
| Антиблікове покриття | Anti-glare display |
| Технологія Adaptive-Sync | G-Sync |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Підтримка Dolby Vision HDR | Yes |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5-4800 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Слоти пам’яті | 2x SO-DIMM slots |
| Максимальний обсяг пам’яті | 64GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | 2TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 Performance SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | 512G/ 1TB /2TB G4x4 PCIe SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Мережеві інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x 2.5G LAN port 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / G-SYNC 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Вебкамера | 720P HD camera |
| Мікрофон | Built-in array microphone |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard Per-Key RGB |
| NumberPad | N/A |
| Aura Sync | Yes |
| Динаміки | 2-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification Smart Amp Technology |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Антивірус | McAfee® 30 days free trial |
| Xbox Game Pass | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Живлення | ø6.0, 330W AC Adapter, Output: 20V DC, 16.5A, 330W, Input: 100~240C AC 50/60Hz universal |
| В комплекті | ROG backpack |
| Додаткові аксесуари | ROG Gladius III Mouse P514 TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Номер серії | 23704 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.