Ноутбуки > Для ігор > ROG Zephyrus
Для ігор
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NR0JA1-M00680
Модель:
GA605WV-QR114

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Чохол
докладніше
MUX Switch
Що всередині
Екран
16" 2.5K 240 Гц OLED
Процесор
AMD AI 9 HX 370
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4060 (8 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.85 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x Type-C USB 4 support DisplayPort / power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x card reader (SD Card) (SD Express 7.0)
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ROG Zephyrus G16 (2024) GA605
Ноутбук для геймерів
Застосунки: ігри, MOBA, FPS, MMORPG та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 з дисплеєм 2.5K 240 Гц OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 2.5K 240 Гц OLED, ноутбук ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
MUX Switch
Покращення продуктивності графіки і зменшення енергоспоживання
MUX Switch — це технологія, яка використовується в ноутбуку ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 для вибору між двома графічними процесорами — вбудованим графічним чипом (наприклад, Intel iGPU) і дискретною відеокартою (наприклад, NVIDIA або AMD GPU).
Як працює MUX Switch?
У багатьох сучасних ноутбуках є два графічні процесори:
- Вбудована графіка: (наприклад, Intel UHD або AMD Vega) — це енергоефективна графіка, яка використовується для менш вимогливих завдань, таких як перегляд веб-сторінок, робота з текстами або відео.
- Дискретна графіка: (наприклад, NVIDIA GeForce або AMD Radeon) — потужна графіка, призначена для ігор, відеообробки, 3D-моделювання та інших ресурсомістких задач.
MUX Switch дозволяє перемикати між цими двома графічними процесорами для оптимізації продуктивності та енергоспоживання.
Режими роботи MUX Switch:
- Режим продуктивності: Вибір дискретної графіки для забезпечення максимальної продуктивності, наприклад, при грі чи роботі з важкими додатками.
- Економія енергії: Використання вбудованої графіки для повсякденних завдань, таких як серфінг в Інтернеті або перегляд відео, що знижує споживання енергії та дозволяє ноутбуку ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 працювати довше від батареї.
Як перемикається графіка?
- Автоматичне перемикання: У багатьох ноутбуках ASUS з MUX Switch є функція автоматичного перемикання між графіками в залежності від навантаження. Коли ноутбук вимагає більше потужності (наприклад, для гри), система автоматично включає дискретну графіку.
- Ручне перемикання: У деяких моделях користувач може вручну вибирати, який графічний процесор використовувати, через BIOS або спеціальні утиліти, такі як Armoury Crate в ноутбуках серії ASUS ROG або TUF.
Підсумок:
- MUX Switch дозволяє ноутбуку ROG Zephyrus G16 (2024) GA605 перемикатися між вбудованою та дискретною графікою для оптимальної продуктивності або економії енергії.
- Режим продуктивності — використовує дискретну графіку для важких завдань.
- Режим економії енергії — використовує вбудовану графіку для повсякденних задач, що дозволяє збільшити час роботи від батареї.
- Користувачі можуть вибирати між максимальною продуктивністю та довшим часом роботи від батареї, залежно від своїх потреб.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NR0JA1-M00680 |
| Назва моделі | GA605WV-QR114 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387726198 |
| Штрихкод (США) | 197105726192 |
| WEEE | 2.586 |
| BASE UNIT | VSNR0JA1-BU1010 |
| Маркетингова назва | ROG Zephyrus G16 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Колір | Eclipse Gray |
| Розміри (Ш x Г x В) | 35.4 x 24.6 x 1.49 ~ 1.64 cm (13.94" x 9.69" x 0.59" ~ 0.65") |
| Вага | 1.85 Kg (4.08 lbs) |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor 2.0GHz (36MB Cache, up to 5.1GHz, 12 cores, 24 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Графіка дискретна / optimus | MUX Switch + NVIDIA® Advanced Optimus |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU (233 AI TOPs) |
| Потужність графіки | ROG Boost: 1940MHz* at 100W (1890MHz Boost Clock+50MHz OC, 85W+15W Dynamic Boost) |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Розмір дисплея | 16-inch |
| Роздільна здатність | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 240Hz |
| Час відгуку (G2G) | 0.2ms |
| Кути огляду | 89/89/89/89 |
| Дисплей | OLED |
| Яскравість | 500 nits |
| Contrast Ratio | 1,000,000:1 |
| Колірний простір (DCI-P3) | 100% |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Технологія Adaptive-Sync | G-Sync / Adaptive-Sync |
| Сертифікація Pantone | Pantone Validated |
| Дисплей Nebula | ROG Nebula Display |
| Підтримка Dolby Vision HDR | Yes |
| Вбудована пам’ять | 8GB*2 LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Слоти пам’яті | N/A |
| Максимальний обсяг пам’яті | 16GB |
| Технологія багатоканальної пам’яті | Support dual channel memory |
| Накопичувач | 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD |
| Слоти M.2 з підтримкою SATA або NVMe | 2 |
| Список підтримки M.2 SSD | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x M.2 PCIe |
| Мережевий роз’єм LAN | N/A |
| Бездротові технології | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2+Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Порти | 1x Type-C USB 4 support DisplayPort™ / power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort™ / power delivery 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 1x card reader (SD Card) (SD Express 7.0) |
| Порт підключення зовнішнього дисплея | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Camera | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Мікрофон | Built-in 3-microphone array |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Aura Sync | Yes |
| Тачпад | Touchpad N/A |
| Динаміки | 4-speaker (dual force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters |
| Аудіо | 1x 3.5mm Combo Audio Jack Built-in 3-microphone array |
| Аудіо | AI noise-canceling technology Dolby Atmos Hi-Res certification (for headphone) Smart Amp Technology |
| Безпека | BIOS Administrator Password and User Password Protection Pluton Security Processor Secured-core PC (Level 3) Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Швидка зарядка | Recharge from 0-50% in 30 minutes |
| Живлення | Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal |
| В комплекті | ROG Zephyrus G16 Sleeve (2024) |
| Екомаркування та відповідність вимогам | N/A |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | ?.? |
| Номер серії | 26427 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
GA605WI-QR107X
90NR0J91-M006U0
Екран: 16" 2.5K 240Hz OLED
Процесор: AMD AI 9 HX 370
Відеокарта: GF RTX 4070
Пам’ять: 32 ГБ
Накопичувач: 2TB SSD
ОС: Windows 11 Pro
Колір: Сірий
GA605WV-QR114
90NR0JA1-M00680
Екран: 16" 2.5K 240Hz OLED
Процесор: AMD AI 9 HX 370
Відеокарта: GF RTX 4060
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сірий
Відгуки і запитання
Андрій
25.03.2025
Підскажіть шукаю ноутбук для 3д макс та архікад та обераю між даною моделью та GU605MI-QR064W, ніяк не можу обрати
Конфігурація: 90NR0JA1-M00680
Представник компанії ASUS
26.03.2025
Андрій,
Потужність цих моделей приблизно однакова. Різняться вони, по суті, тільки виробником процесора і кількістю ОЗП
Денис0988
01.02.2025
чи буде доступна версія на 32гб з 4060?
Конфігурація: 90NR0JA1-M00680
Представник компанії ASUS
03.02.2025
Денис0988,
Є ця модель, із 4060 і з 16 Гб, та модель із 4070 з 32 Гб (GA605WI-QR107X)