Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel)
Ноутбуки > Для творчості > ProArt Studiobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0XC1-M000H0
Модель:
H7600ZX-L2014X


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Рюкзак
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" 4K OLED
Процесор
Intel Core i9-12900H
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 3080 Ti (16 ГБ)
Накопичувач
2 ТБ SSD *2
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
2.4 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD Express 7.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel)
Ноутбук для творчості
Застосунки: Photoshop, AutoCAD, After Effects та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel) з дисплеєм 4K OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 4K OLED, ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7600, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0XC1-M000H0 |
| Модель | H7600ZX-L2014X |
| Штрихкод (Європа) | 4711387036280 |
| Штрихкод (США) | 197105036284 |
| Операційна система | Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum + MgAl |
| Колір кришки | Mineral Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Mineral Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Mineral Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | 4K (3840 x 2400) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Сертифікація Calman | Calman Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel® Core™ i9-12900H Processor 2.5 GHz (24M Cache, up to 5.0 GHz, 6P+8E cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® Iris Xe Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® RTX™ 3080 Ti Laptop GPU |
| Відеопам’ять | 16GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Накопичувач | 2TB + 2TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Фронтальна камера | HD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD Express 7.0 card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.20 x 26.40 x 1.99 ~ 2.14 cm |
| Вага (з батареєю) | 2.40 kg |
| Вага (без батареї) | 2.05 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key IR webcam with Windows Hello support McAfee® LiveSafe™ Security Lock BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to November 15, 2022. |
| В комплекті | Backpack |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.7 |
| Номер серії | 20547 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.