Ноутбуки > Для творчості > ProArt Studiobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB10C2-M00250
Модель:
H7604JV-MY058

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" 3.2K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core i9-13980HX
Оперативна пам’ять
64 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4060 (8 ГБ)
Накопичувач
4 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.4 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone/Headset 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD Express 7.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ProArt Studiobook 16 OLED (H7604)
Ноутбук для творчості, сенсорний екран
Застосунки: Photoshop, AutoCAD, After Effects та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7604) з дисплеєм 3.2K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3.2K OLED 120 Гц, ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7604) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7604) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ProArt Studiobook 16 OLED (H7604) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB10C2-M00250 |
| Модель | H7604JV-MY058 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387173572 |
| Штрихкод (США) | 197105173576 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum + MgAl |
| Колір кришки | Mineral Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Mg-Al |
| Колір верхньої частини корпусу | Mineral Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Mineral Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | 3.2K (3200 x 2000) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 500nits |
| Пікова яскравість | 550nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Сертифікація Calman | Calman Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87 % |
| Процесор | Intel® Core™ i9-13980HX Processor 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.6 GHz, 24 cores, 32 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 32GB DDR5 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 64GB |
| Накопичувач | 4TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone/Headset 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD Express 7.0 card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in 4-way stereo speakers Built-in microphone Built-in array microphone harman/kardon (Premium) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.60 x 27.10 x 2.09 ~ 2.39 cm |
| Вага (з батареєю) | 2.40 kg |
| Вага (без батареї) | 2.05 kg |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® LiveSafe™ Security Lock BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling AdaptiveLock |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| В комплекті | Backpack Stylus (ASUS Pen 2.0 SA203H-MPP2.0 support) |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.3 |
| Номер серії | 21168 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
@lupinsk
22.03.2024
ProArt Studiobook 16 OLED - просто знахідка для 3D! Екран супер, все чітко видно, очі не втомлюються. А з RTX 3070 Ti можу ліпити будь-які моделі, нічого не гальмує. Тачпад теж дуже зручний, звик одразу.
Переваги: Комплектація!!
Недоліки: -
Конфігурація: 90NB10C2-M00260
Олег Дудніц
22.03.2024
Я шукав ноутбук для монтажу 4K-відео, і ProArt Studiobook 16 OLED став для мене ідеальним вибором. OLED-екран просто чудовий - на ньому я можу бачити всі деталі мого відео. А завдяки потужному процесору та відеокарті я можу монтувати відео без жодних затримок. Дуже зручно використовувати ASUS Dial - це значно полегшує процес монтажу.
Конфігурація: 90NB0ZD2-M002N0