Ноутбуки > Для творчості > ProArt
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB1441-M00120
Модель:
HT5306QA-LX002W


В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Сенсорний екран
Рюкзак
Стилус
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
13.3" 3K OLED
Процесор
Snapdragon X Plus X1P 42 100
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Qualcomm Adreno
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Windows 11 Home
Вага
0.85 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
24 міс
Порти
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery N/A SD Express 7.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ProArt PZ13 (HT5306)
Ноутбук для творчості, легкий, тонкий, сенсорний екран
Застосунки: Photoshop, AutoCAD, After Effects та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук ProArt PZ13 (HT5306) з дисплеєм 3K OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED, ноутбук ProArt PZ13 (HT5306) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ProArt PZ13 (HT5306) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ProArt PZ13 (HT5306) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1441-M00120 |
| Назва моделі | HT5306QA-LX002W |
| Штрихкод (Європа) | 4711387703502 |
| Штрихкод (США) | 197105703506 |
| WEEE | 1.25 |
| BASE UNIT | VSNB1441-BU1000 |
| Маркетингова назва | ProArt PZ13 OLED |
| Операційна система | Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Nano Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | N/A |
| Колір верхньої частини корпусу | N/A |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | N/A |
| Колір нижньої частини корпусу | N/A |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Touch screen |
| Розмір дисплея | 13.3-inch |
| Роздільна здатність | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Stylus support | With stylus support |
| Процесор | Snapdragon® X Plus X1P 42 100 Processor up to 3.4GHz |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Відеопам’ять | N/A |
| Нейронний процесор | Qualcomm® Hexagon™ NPU up to 45TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 5.0M camera with IR function to support Windows Hello |
| Rear-facing camera | 13.0M camera |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Soft Keyboard With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery N/A SD Express 7.0 card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | N/A |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 29.75 x 20.29 x 0.90 ~ 0.90 cm (11.71" x 7.99" x 0.35" ~ 0.35") |
| Вага (з батареєю) | 0.85 kg (1.87 lbs) |
| Вага (без батареї) | 0.59 kg (1.30 lbs) |
| Антивірус | N/A |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | CapCut StoryCube MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| В комплекті | Backpack Micro SD adapter Stand Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Номер серії | 25392 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.