Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0WN1-M005S0
Модель:
K1703ZA-AU142

В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
17.3" FHD
Процесор
Intel Core i5-12500H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel Iris Xe
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.1 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 17X (K1703, 12th Gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 17X (K1703, 12th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0WN1-M005S0 |
| Модель | K1703ZA-AU142 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387301692 |
| Штрихкод (США) | 197105301696 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 17X |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Transparent Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86 % |
| Процесор | Intel® Core™ i5-12500H Processor 2.5 GHz (18M Cache, up to 4.5 GHz, 4P+8E cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel Iris Xᵉ Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 39.93 x 25.13 x 1.98 ~ 1.98 cm (15.72" x 9.89" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 2.10 kg (4.63 lbs) |
| Вага (без батареї) | 2.10 kg (4.63 lbs) |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS Intelligent Performance Technology AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.1 |
| Номер серії | 20526 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.