Ноутбук Vivobook Pro 14 OLED (K3400, 11th Gen Intel)
Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook Pro
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0UX2-M00DR0
Модель:
K3400PH-KM343

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
14" 2.8K OLED 90 Гц
Процесор
Intel Core i5-11300H
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF GTX 1650 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.4 кг
Батарея
63 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 2.0 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook Pro 14 OLED (K3400, 11th Gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook Pro 14 OLED (K3400, 11th Gen Intel) з дисплеєм 2.8K OLED 90 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 2.8K OLED 90 Гц, ноутбук Vivobook Pro 14 OLED (K3400, 11th Gen Intel) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook Pro 14 OLED (K3400, 11th Gen Intel) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0UX2-M00DR0 |
| Модель | K3400PH-KM343 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081947394 |
| Штрихкод (США) | 195553947398 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Quiet Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 90Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 84 % |
| Процесор | Intel® Core™ i5-11300H Processor 3.1 GHz (8M Cache, up to 4.4 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® Iris Xe Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 on board |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera\nWith privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 2.0 Type-A 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery\n1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in\nMicro SD card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone\nharman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | N/A |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 120W AC Adapter, Output: 20V DC, 6A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.74 x 22.85 x 1.92 ~ 1.93 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.40 kg |
| Вага (без батареї) | 1.19 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key\nTrusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to November 15, 2022. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.2 |
| Номер серії | 16787 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.