Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB11B2-M002K0
Модель:
K3405VF-LY069

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" WUXGA
Процесор
Intel Core i5-13500H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 2050 (4 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.4 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS Vivobook 14X (K3405)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ASUS Vivobook 14X (K3405) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS Vivobook 14X (K3405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB11B2-M002K0 |
| Модель | K3405VF-LY069 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387174241 |
| Штрихкод (США) | 197105174245 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel® Core™ i5-13500H Processor 2.6 GHz (18MB Cache, up to 4.7 GHz, 12 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® RTX™ 2050 |
| Відеопам’ять | 4GB GDDR6 |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 90W AC Adapter, Output: 19V DC, 4.74A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 31.71 x 22.25 x 1.89 ~ 1.89 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.40 kg |
| Вага (без батареї) | 1.25 kg |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.6 |
| Номер серії | 21161 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
AlexVinn
10.06.2024
Чому опис не відповідає заявленим характеристикам на цій сторінці де правда?
В описі:"Подаруйте своїм очам справжню насолоду завдяки приголомшливому дисплею з роздільною здатністю 2,8K, частотою оновлення 90 Гц", а в характеристиках написано 1920/1200 і 60 Гц!!!
Конфігурація: 90NB11B2-M002K0
Представник компанії ASUS
10.06.2024
Вибачаємось за неточність, виправлено. Екран моделі K3405 може бути до 2,8K 90 Гц. В конфігурації 90NB11B2-M002K0, екран ноутбука WUXGA (1920 x 1200). AlexVinn – дякуємо за уважність, завдяки вам ми стаємо краще!