Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB11S2-M009Y0
Модель:
K3504ZA-BQ243

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1215U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.6 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone/Headset 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15X (K3504)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 15X (K3504) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 15X (K3504) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB11S2-M009Y0 |
| Модель | K3504ZA-BQ243 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387360484 |
| Штрихкод (США) | 197105360488 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 15X |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel®Core™ i3-1215U Processor 1.2 GHz (10M Cache, up to 4.4 GHz, 6 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable; Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x Headphone/Headset 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.97 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm (14.16" x 9.15" x 0.70" ~ 0.70") |
| Вага (з батареєю) | 1.60 kg (3.53 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.60 kg (3.53 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.1 |
| Номер серії | 21175 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
K3504VA-MA441
90NB10A1-M00HY0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-MA473
90NB10A2-M00K20
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1340P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-MA472
90NB10A1-M00K10
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1340P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-MA442
90NB10A2-M00HZ0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504ZA-MA284
90NB11S2-M00C00
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-MA440
90NB10A2-M00HX0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: Core i5-1340P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504ZA-BQ243
90NB11S2-M009Y0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504ZA-BQ036
90NB11S2-M001F0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504ZA-BQ242
90NB11S1-M009X0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504ZA-BQ035
90NB11S1-M001E0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1215U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-BQ408
90NB10A2-M00FP0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-BQ312
90NB10A2-M00BY0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-BQ310
90NB10A2-M00BW0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-L1308
90NB10A2-M00BU0
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: Core i5-1340P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504VA-BQ407
90NB10A1-M00FN0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-BQ309
90NB10A1-M00BV0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1335U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-BQ311
90NB10A1-M00BX0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i3-1315U
Відеокарта: Intel UHD
Пам’ять: 8 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504VA-L1307
90NB10A1-M00BT0
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: Core i5-1340P
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
K3504ZA-BQ034
90NB11S2-M001D0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
K3504ZA-BQ033
90NB11S1-M001C0
Екран: 15.6" FHD
Процесор: Core i5-1235U
Відеокарта: Intel Iris Xe
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Yurii
27.03.2025
Добрий день!
Чи можливе розширення оперативної пам'яті з 8 до 16 чи 32 гб?
Конфігурація: 90NB10A1-M00BT0
Представник компанії ASUS
27.03.2025
Yurii,
Виробником перевірялася робота сумарного об'єму 16 Гб. Теоретично, модуль 8 Гб можливо замінити більшим об'ємом, та це не перевірялося виробником.
Ігор
28.08.2024
Доброго дня! А можете пояснити в чому різниця між ASUS Vivobook 15X OLED K3504 та ASUS Vivobook S 15 OLED M5504? Окрім процесора, пам'яті, це я і сам бачу. Тобто чим відрізняється лінійка K3504 від M5504?
Конфігурація: 90NB10A1-M00K10
Представник компанії ASUS
28.08.2024
Ігор, серед Vivobook S 15 OLED моделі M5504 не існує. Є M5506, S5506 і K5504. Основна відмінність у процесорі та відеокарті. До того ж, кожен модельний ряд налічує близько 20 конфігурацій, які відрізняються кольором, комплектацією пам'яттю та іншими другорядними характеристиками.
Ігор
27.08.2024
Доброго дня! Коли модель буде у продажу?
Конфігурація: 90NB10A1-M00K10
Представник компанії ASUS
28.08.2024
Ігор, конфігурації Vivobook 15X OLED (90NB10A1-M00K10) не буде у продажі найближчим часом.
Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з’явиться" на сайті або подивитись інші моделі, які є в наявності, за посиланням: ноутбуки ASUS Vivobook K3504.
Олександр
23.08.2024
Добрий день, чи можна заряджати цей ноутбук через type-c?
Конфігурація: 90NB11S1-M001C0
Представник компанії ASUS
23.08.2024
Олександр, доброго дня!
Так, цю модель можна заряджати через порт USB Type-C (технологія Power Delivery).
Аліна
08.08.2024
Доброго, чи має ця модель сканер для відпечатку пальця, як на фото? Бо в магазині я дивилась на цю модель за цим партномером, її немає
Конфігурація: 90NB11S2-M001D0
Представник компанії ASUS
08.08.2024
Доброго дня, Аліна. Сканер відбитка пальця відсутній