Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB11Z1-M00ER0
Модель:
K3605VU-RP330

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" WUXGA 144 Гц
Процесор
Intel Core i7-13700H
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4050 (6 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in SD 4.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 16X (K3605)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 16X (K3605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 16X (K3605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB11Z1-M00ER0 |
| Назва моделі | K3605VU-RP330 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387713280 |
| Штрихкод (США) | 197105713284 |
| WEEE | 1.47 |
| BASE UNIT | VSNB11Z1-BU5120 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 16X |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Indie Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | WUXGA (1920 x 1200) 16:10 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 144Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85% |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13700H Processor 2.4 GHz (24MB Cache, up to 5.0 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеопам’ять | 6GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 16GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 32GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in SD 4.0 card reader |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Живлення | ø4.5, 120W AC Adapter, Output: 20V DC, 6A, 120W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.86 x 24.91 x 1.89 ~ 1.89 cm (14.12" x 9.81" x 0.74" ~ 0.74") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.67 kg (3.68 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Touchpad McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2024. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.3 |
| Номер серії | 21158 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
K3605VC-RP379
90NB11D1-M00H70
Екран: 16" WUXGA 144Hz
Процесор: Core i5-13420H
Відеокарта: GF RTX 3050
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Serya
16.04.2025
Чи можна добавити память ssd м2 в даній конфігурації 90NB11F2-M00F50
Конфігурація: 90NB11F2-M00F50
Представник компанії ASUS
16.04.2025
Serya,
Ноутбук має один слот М.2, в якому встановлений накопичувач. Можлива тільки заміна поточного
Vitali
13.04.2025
Чи можливо додати планку озу 16гб, або замінити наявну на 32гб?
Конфігурація: 90NB11Z2-M00EU0
Представник компанії ASUS
14.04.2025
Vitali,
Додати ОЗП можливо. Виробником перевірялася робота модуля об'ємом 4 Гб та 8 Гб
Sviat
08.04.2025
I can't find the cooling system view.
Конфігурація: 90NB11E2-M00ZY0
Представник компанії ASUS
08.04.2025
Sviat, Please refer to official website:
https://www.asus.com/ua-ua/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16x-oled-k3605/
Расселл
16.03.2025
Есть ли в этой конфигурации дополнительный слот для SSD ?
Конфігурація: 90NB11Z1-M00ER0
Представник компанії ASUS
17.03.2025
Расселл,
Ні, немає
Іван
11.12.2024
Скажіть, яка тут TDP відеокарти?
Конфігурація: 90NB11W1-M00130
Представник компанії ASUS
13.12.2024
Іван,
До 70 Вт TDP, CPU GPU
vitalino
19.08.2024
лише 2 порти usb
Конфігурація: 90NB11W1-M00130