Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0SJ2-M00RZ0
Модель:
K513EP-BQ724

Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i7-1165G7
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF MX330 (2 ГБ)
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x Headphone out Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 K513 (11th gen Intel)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0SJ2-M00RZ0 |
| Модель | K513EP-BQ724 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081947288 |
| Штрихкод (США) | 195553947282 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Transparent Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Spangle Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Spangle Silver |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Глибина кольору | N/A for non-OLED |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 85 % |
| Процесор | Intel® Core™ i7-1165G7 Processor 2.8 GHz (12M Cache, up to 4.7 GHz, 4 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce® MX330 |
| Відеопам’ять | 2GB GDDR5 |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n Need to remove bottom/top case |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 on board |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A\n1x HDMI 1.4 1x Headphone out\nMicro SD card reader |
| Аудіо | Audio by ICEpower® Built-in speaker Built-in microphone\nharman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.90 x 23.50 x 1.79 ~ 1.79 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.60 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM)\nFingerprint sensor |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| В комплекті | Backpack\nWired optical mouse |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.7 |
| Номер серії | 15015 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.