Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB11K1-M002T0
Модель:
K6502VJ-MA084

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" 3K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core i9-13900H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 3050 (6 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD 4.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook Pro 15 OLED (K6502)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (K6502) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (K6502) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (K6502) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook Pro 15 OLED (K6502) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB11K1-M002T0 |
| Модель | K6502VJ-MA084 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387360804 |
| Штрихкод (США) | 197105360808 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook Pro 15 OLED |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Quiet Blue |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Quiet Blue |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | 2.8K (2880 x 1620) OLED 16:9 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Яскравість | 400nits |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 84 % |
| Процесор | Intel® Core™ i9-13900H Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® Iris Xe Graphics |
| Застереження щодо Intel Iris Xe | *Intel Iris Xᵉ Graphics is only available in models with Intel® Core™ i5/i7/i9 processors and dual-channel memory. |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 6GB Laptop GPU |
| Відеопам’ять | 6GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot 2x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 16GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least one SO-DIMM module. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD 4.0 card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.63 x 23.53 x 1.90 ~ 2.00 cm (14.03" x 9.26" x 0.75" ~ 0.79") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.62 kg (3.57 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling Wi-Fi Rangeboost AdaptiveLock |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.4 |
| Номер серії | 20427 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Василь
20.01.2025
Назар писав що встановив пам'ять на 32Гб від Кінгстон і не запрацювало, я встановив в цей ноутбук пам'ять на 32гб від Кінгстон KVR48S40BD8-32, також 4800МГц і все прекрасно працює, разом в вийшло 40Gb
Конфігурація: 90NB1121-M000Z0
Назар
16.01.2025
Купив до даної моделі планку оперативки на 32Гб від kingston, частота 4800, таймінги CL38 і вона не підійшла, у чому може бути причина,на офіційному сайті пише що серія ноутбуків K6502vv підтримує оперативку на 32ГБ?
Конфігурація: 90NB1121-M000Z0
Представник компанії ASUS
17.01.2025
Назар,
На офіційному сайті, ми не знайшли жодної згадки про підтримку 32 Гб ОЗП, та ще й на частоті 4800. Натомість, зазначе6но що "Максимальний обсяг пам’яті:16 ГБ", а разом із вже вбудованою 8 Гб - можна зробити висновок, що гарантовано підтримуються модулі об'ємом 8 Гб, а підтримка більшого об'єму не гарантується
Борис
22.10.2024
Чудовий і потужний лептоп. Зі встановленою ОС Ubuntu і ядром 6.11.0-8 в режимі веб перегляду працює лише один кулер або взагалі жоден. Замінено планку оперативки на 32Гб, тож в парі з вбудованою зараз 40Гб оперативки чудово працює
Конфігурація: 90NB11K1-M002X0
Руслан
22.09.2024
Підкажіть, чи підтримує ноутбук встановлення додаткової оперативної пам'яті? Якщо так, то який максимальний об'єм ОЗП можливий у ноутбуці?
Конфігурація: 90NB1121-M000T0
Представник компанії ASUS
23.09.2024
Руслан, 8 ГБ пам'яті розпаяно та 8 ГБ у слоті. Модуль у слоті можливо замінити модулем більшого об'єму. Перевірялися модулі на 16 Гб
Ольга
17.07.2024
Який USB підійде для моделі Asus Vivobook Pro 15 K6502HC-LP041 для зарядки від павербанку (який розьем)?
Конфігурація: 90NB0YX1-M00580
Представник компанії ASUS
17.07.2024
Доброго дня, Ольга. Для заряджання ноутбука через Power Delivery використовується роз'єм USB Type-C
Валентина
11.06.2024
Придбала цей ноутбук для роботи і залишилася дуже задоволеною. Використовую для пошуку в інтернеті і роботи з Photoshop. Ноутбук легко справляється навіть з підключеними додатковими моніторами.
Переваги: Досить потужний, гарний екран
Недоліки: Не знайшла
Конфігурація: 90NB1122-M000U0