Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook Pro
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB1102-M00360
Модель:
K6604JV-MX076

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Рюкзак
Миша
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
16" 3.2K OLED 120 Гц
Процесор
Intel Core i7-13650HX
Оперативна пам’ять
32 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4060 (8 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.9 кг
Батарея
90 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD 4.0 card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook Pro 16X OLED (K6604)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook Pro 16X OLED (K6604) з дисплеєм 3.2K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3.2K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook Pro 16X OLED (K6604) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook Pro 16X OLED (K6604) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook Pro 16X OLED (K6604) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1102-M00360 |
| Модель | K6604JV-MX076 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387184974 |
| Штрихкод (США) | 197105184978 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook Pro 16X OLED |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | 0°Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Earl Grey |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Earl Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 16.0-inch |
| Роздільна здатність | 3.2K (3200 x 2000) OLED 16:10 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 88 % |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13650HX Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 4.9 GHz, 14 cores, 20 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR5 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Пам’ять DIMM | 16GB DDR5 SO-DIMM *2 |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR5 32GB |
| Застереження щодо пам’яті | *Dual-channel memory support requires at least two SO-DIMM modules. |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x DC-in SD 4.0 card reader |
| Аудіо | Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø6.0, 240W AC Adapter, Output: 20V DC, 12A, 240W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.50 x 24.90 x 2.19 ~ 2.19 cm (13.98" x 9.80" x 0.86" ~ 0.86") |
| Вага (з батареєю) | 1.90 kg (4.19 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.53 kg (3.37 lbs) |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| В комплекті | Wired optical mouse (USB) Backpack |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.1 |
| Номер серії | 21135 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Андрій
11.11.2024
Ви хочете сказати що 64 він не потягне а чому?
Конфігурація: 90NB1101-M00350
Представник компанії ASUS
12.11.2024
Андрій, виробником перевірявся об'єм саме 32 Гб
Андрій
10.11.2024
Підкажіть скільки операційної памʼяті можна сюди вставити ?
Конфігурація: 90NB1101-M00350
Представник компанії ASUS
11.11.2024
Андрій,
Максимальний обсяг пам’яті: - 32 ГБ