Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0ZR2-M008Z0
Модель:
L1504FA-BQ206
В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
AMD Athlon 7220U
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.63 кг
Батарея
42 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0ZR2-M008Z0 |
| Модель | L1504FA-BQ206 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387130636 |
| Штрихкод (США) | 197105130630 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Mixed Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Mixed Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Mixed Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Сертифікація TÜV | TÜV Rheinland-certified |
| Співвідношення екрану до корпусу | 84 % |
| Процесор | AMD Athlon™ Gold 7220U Mobile Processor (2C/4T, 4MB Cache, 3.7 GHz Max Boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 |
| Вбудована пам’ять | 8GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5 8GB |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 4.1 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.03 x 23.25 x 1.79 ~ 1.79 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.63 kg |
| Вага (без батареї) | 1.47 kg |
| Безпека | McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS GlideX |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 7.9 |
| Номер серії | 21043 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.