Ноутбуки > Для бізнесу > ExpertBook
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX0501-M00920
Модель:
L2502CYA-BQ0175X


В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
AMD R5-5625U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Windows 11 Pro
Вага
1.75 кг
Батарея
48 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery Smart card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ExpertBook L2 (L2502C, AMD Ryzen 5000 series)
Ноутбук для бізнесу

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ExpertBook L2 (L2502C, AMD Ryzen 5000 series) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook L2 (L2502C, AMD Ryzen 5000 series) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX0501-M00920 |
| Модель | L2502CYA-BQ0175X |
| Штрихкод (Європа) | 4711081971184 |
| Штрихкод (США) | 195553971188 |
| Операційна система | Windows 11 Pro - ASUS recommends Windows 11 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Star Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Star Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| IPS-level | Wide view |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 5625U Mobile Processor (6-core/12-thread, 16M Cache, up to 4.3GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 2x DDR4 SO-DIMM slots 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | N/A |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR4 SO-DIMM *2 |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM *2 |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD\nHDD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera\nWith privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key and SensePoint |
| Порти | 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet\n1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support power delivery 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery\nSmart card reader |
| Аудіо | Audio by DTS Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.45 x 24.73 x 2.00 ~ 2.00 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.75 kg |
| Вага (без батареї) | 1.50 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Computrace ready from BIOS HDD User Password Protection and Security Trusted Platform Module (Firmware TPM)\nFingerprint sensor integrated with Power Key Kensington Security Slot™\nN/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.1 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 20660 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.