Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB10Q1-M00160
Модель:
M1505YA-L1034

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD OLED
Процесор
AMD R7-7730U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.7 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 15 OLED (M1505)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 45 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB10Q1-M00160 |
| Назва моделі | M1505YA-L1034 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387935156 |
| Штрихкод (США) | 197105935150 |
| WEEE | 1.5 |
| BASE UNIT | VSNB10Q1-BU1001 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 15 OLED |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Indie Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Indie Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Indie Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) OLED 16:9 aspect ratio |
| Час відгуку | 0.2ms response time |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Відображення гами | Yes |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 65% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7730U Processor 2.0GHz (20MB Cache, up to 4.5 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A (data speed up to 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for power delivery (data speed up to 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Живлення | ø4.5, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 35.68 x 22.76 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.05" x 8.96" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg (3.75 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.8 |
| Номер серії | 22250 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M1505YA-L1270
90NB10Q1-M00CV0
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1505YA-L1035
90NB10Q2-M00170
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1505YA-L1034
90NB10Q1-M00160
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1505YA-MA297W
90NB10Q1-M00M40
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
M1505YA-MA268
90NB10Q1-M00CT0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1505YA-MA269
90NB10Q2-M00CU0
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1505YA-MA030
90NB10Q1-M00120
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M1505YA-MA031
90NB10Q2-M00130
Екран: 15.6" 2.8K OLED 120Hz
Процесор: AMD R7-7730U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1505YA-L1271
90NB10Q2-M00CW0
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1505YA-L1037
90NB10Q2-M00190
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M1505YA-L1036
90NB10Q1-M00180
Екран: 15.6" FHD OLED
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.