Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB1191-M00400
Модель:
M3704YA-AU092

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
17.3" FHD
Процесор
AMD R5-7530U
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
2.1 кг
Батарея
50 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook 17X (M3704)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 17X (M3704) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook 17X (M3704) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1191-M00400 |
| Модель | M3704YA-AU092 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387360323 |
| Штрихкод (США) | 197105360327 |
| WEEE | 1.9 |
| BASE UNIT | VSNB1191-BU0120 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook 17X |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 17.3-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| LED Backlit Unit | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 86% |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7530U Processor 2.0GHz (19MB Cache, up to 4.5 GHz, 6 cores, 12 Threads) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR4 SO-DIMM |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 720p HD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тачпад | Touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in |
| Аудіо | SonicMaster Built-in speaker Built-in array microphone |
| Голосове керування | with Cortana voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 65W AC Adapter, Output: 19V DC, 3.42A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 39.93 x 25.13 x 1.98 ~ 1.98 cm (15.72" x 9.89" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 2.10 kg (4.63 lbs) |
| Вага (без батареї) | 2.10 kg (4.63 lbs) |
| Безпека | McAfee® BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 8.1 |
| Номер серії | 21211 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M3704YA-AU129
90NB1191-M005P0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3704YA-AU128
90NB1192-M005N0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M3704YA-AU159
90NB1191-M006U0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3704YA-AU158
90NB1192-M006T0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7430U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M3704YA-AU029
90NB1192-M004E0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M3704YA-AU091
90NB1192-M003Z0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M3704YA-AU092
90NB1191-M00400
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M3704YA-AU036
90NB1192-M001D0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M3704YA-AU037
90NB1191-M001E0
Екран: 17.3" FHD
Процесор: AMD R5-7530U
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
Відгуки і запитання
Денис
01.09.2024
Коли буде у продажу модель M3704YA-AU091
90NB1192-M003Z0 ?
Конфігурація: 90NB1192-M003Z0
Представник компанії ASUS
02.09.2024
Денис, конфігурації Vivobook 17X (90NB1192-M003Z0) не буде у продажі найближчим часом.
Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з’явиться" на сайті або подивитись інші моделі, які є в наявності, за посиланням: Ноутбуки Vivobook ASUS.
Людмила
22.08.2024
Доброго вечора, купили не так давно дану модель, нещодавно помітила, що при повністю вимкненому ноутбуці заряд падає орієнтовно на 7% - 10% за ніч. Не можу зрозуміти, що з ним сталося (( адже новенький зовсім
Конфігурація: 90NB1192-M003Z0
Представник компанії ASUS
22.08.2024
Доброго дня, Людмила. Зверніться до технічної підтримки за рекомендаціями: https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=ua-ua
Наталія
21.08.2024
Коли з'явиться в продажу знову?
Конфігурація: 90NB1191-M00400
Представник компанії ASUS
22.08.2024
Наталія, конфігурації Vivobook 17X (90NB1191-M00400) не буде у продажі найближчим часом.
Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з’явиться" на сайті або подивитись інші моделі, які є в наявності, за посиланням: Ноутбуки Vivobook ASUS.