Ноутбуки > Для роботи і навчання > ASUS Laptop
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0T41-M00T90
Модель:
M515DA-BR1782
Що всередині
Екран
15.6" HD
Процесор
AMD R3-3250U
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS M515
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0T41-M00T90 |
| Модель | M515DA-BR1782 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387372579 |
| Штрихкод (США) | 197105372573 |
| Маркетингова назва | ASUS X515 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Slate Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Slate Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | HD (1366 x 768) 16:9 aspect ratio |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 200nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Процесор | AMD Ryzen™ 3 3250U Mobile Processor (2C/4T, 5MB Cache, 3.5 GHz Max Boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR4 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | DDR4 8GB |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | VGA camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 1*1 + Bluetooth® 5.1 Wireless Card |
| 3G/4G | N/A |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Аудіо | SonicMaster Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm (14.17" x 9.25" x 0.78" ~ 0.78") |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg (3.97 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.65 kg (3.64 lbs) |
| Безпека | McAfee® Security Lock BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | AppDeals System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.2 |
| Номер серії | 14972 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.