Ноутбук Vivobook S 14X OLED (M5402, AMD Ryzen 6000 Series)
Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB0XA1-M003M0
Модель:
M5402RA-M9091

В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
Що всередині
Екран
14.5" 2.8K OLED 120 Гц
Процесор
AMD R7-6800H
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.63 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 14X OLED (M5402, AMD Ryzen 6000 Series)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 14X OLED (M5402, AMD Ryzen 6000 Series) з дисплеєм 2.8K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 2.8K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook S 14X OLED (M5402, AMD Ryzen 6000 Series) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 14X OLED (M5402, AMD Ryzen 6000 Series) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 90 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB0XA1-M003M0 |
| Модель | M5402RA-M9091 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081970644 |
| Штрихкод (США) | 195553970648 |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Midnight Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Midnight Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Midnight Black |
| Військовий стандарт | N/A |
| Сенсорний екран | N/A |
| Розмір дисплея | 14.5-inch |
| Роздільна здатність | 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 120Hz refresh rate |
| Пікова яскравість | 600nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 100% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Сертифікація VESA (Дисплей HDR) | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 70% less harmful blue light |
| Дисплей SGS Eye Care | SGS Eye Care Display |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87 % |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 6800H Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.7 GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Апгрейд пам’яті | Upgradable\n dedicate Memory door on Bottom side |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR5 SO-DIMM slot |
| Вбудована пам’ять | 8GB DDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | 8GB DDR5 on board + 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Пам’ять DIMM | 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera\nWith privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5 |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack\n1x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone\nharman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Адаптер змінного струму | TYPE-C, 90W AC Adapter, Output 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Розміри (ШxВxГ) | 32.23 x 23.09 x 1.79 ~ 1.84 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.63 kg |
| Вага (без батареї) | 1.39 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key\nTrusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care QC fastcharge AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to November 15, 2022. |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.5 |
| Номер серії | 20634 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.