Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook S
Для роботи і навчання
Немає в наявності
Конфігурація / партномер:
90NB15W3-M008F0
Модель:
M5406KA-SF149
В комплекті / особливості:
докладніше
OLED-дисплей
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
14" FHD OLED
Процесор
AMD AI 5 340
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
AMD Graphics
Накопичувач
512 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.3 кг
Батарея
75 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook S 14 OLED (M5406)
Ноутбук для роботи і навчання, легкий, тонкий
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (M5406) з дисплеєм FHD OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею FHD OLED, ноутбук Vivobook S 14 OLED (M5406) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (M5406) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Для цієї моделі підійде повербанк або зарядний пристрій потужністю 65 Вт чи більше.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (M5406) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB15W3-M008F0 |
| Назва моделі | M5406KA-SF149 |
| Штрихкод (Європа) | 4711636160926 |
| Штрихкод (США) | 199291160927 |
| WEEE | 1.1 |
| BASE UNIT | VSNB15W3-BU3000 |
| Маркетингова назва | ASUS Vivobook S14 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Neutral Black |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір верхньої частини корпусу | Neutral Black |
| Колір клавіатури | Black |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Aluminum |
| Колір нижньої частини корпусу | Neutral Black |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 14.0-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio |
| Частота оновлення | 60Hz refresh rate |
| Яскравість | 300nits |
| Пікова яскравість | 500nits HDR peak brightness |
| Колірна гамма | 95% DCI-P3 color gamut |
| Коефіцієнт контрастності | 1,000,000:1 |
| Глибина кольору | 1.07 billion colors |
| Сертифікація Pantone | PANTONE Validated |
| Поверхня дисплея | Glossy display |
| Слабке синє світло | 65% less harmful blue light |
| Співвідношення екрану до корпусу | 87% |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 5 340 Processor 2.0GHz ( 22MB Cache, up to 4.8GHz, 6 cores, 12 Threads); AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Нейронний процесор | AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5X on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Апгрейд пам’яті | Not Available |
| Накопичувач | 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 + Bluetooth® 5.3 Wireless Card (*Bluetooth® version may change with OS version different.) |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB without Num-key With Copilot key *Copilot in Windows (in preview) is rolling out gradually within the latest update to Windows 11 in select global markets. Timing of availability varies by device and market. Learn more: https://www.microsoft.com/en-us/windows/copilot-ai-features?r=1#faq |
| Тачпад | Precision touchpad |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Живлення | TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal |
| Батарея | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Dimension (W x H x D) | 31.05 x 22.19 x 1.39 ~ 1.59 cm (12.22" x 8.74" x 0.55" ~ 0.63") |
| Вага (з батареєю) | 1.30 kg (2.87 lbs) |
| Вага (без батареї) | 1.10 kg (2.43 lbs) |
| Безпека | IR webcam with Windows Hello support McAfee® Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | One-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2025. |
| Екомаркування та відповідність вимогам | EPEAT Silver Energy star 8.0 RoHS REACH |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 9.4 |
| Номер серії | 23993 |
Сертифікати
Варіанти цієї моделі
M5406KA-SF150
90NB15W1-M008H0
Екран: 14" FHD OLED
Процесор: AMD AI 5 340
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M5406KA-SF149
90NB15W3-M008F0
Екран: 14" FHD OLED
Процесор: AMD AI 5 340
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M5406KA-PP113W
90NB15W3-M00670
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: AMD AI 7 350
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Чорний
M5406KA-PP110W
90NB15W1-M00680
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: AMD AI 7 350
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Windows 11 Home
Колір: Сріблястий
M5406WA-PP023
90NB14P3-M00110
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: AMD AI 9 HX 370
Відеокарта: AMD 890M
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M5406WA-PP024
90NB14P1-M00120
Екран: 14" 3K OLED 120Hz
Процесор: AMD AI 9 HX 370
Відеокарта: AMD 890M
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M5406NA-QD079
90NB1493-M005U0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M5406NA-QD080
90NB1491-M005V0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD R5-7535HS
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 16 ГБ
Накопичувач: 512GB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
M5406KA-QD072
90NB15W3-M006B0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD AI 7 350
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Чорний
M5406KA-QD080
90NB15W1-M006C0
Екран: 14" WUXGA OLED
Процесор: AMD AI 7 350
Відеокарта: AMD Graphics
Пам’ять: 24 ГБ
Накопичувач: 1TB SSD
ОС: Without OS
Колір: Сріблястий
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.