Ноутбуки > Для роботи і навчання > Vivobook Pro
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NB1212-M000M0
Модель:
M6500XV-LP018

В комплекті / особливості:
докладніше
Power Delivery
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD 144 Гц
Процесор
AMD R7-7840HS
Оперативна пам’ять
16 ГБ
Відеокарта
Nvidia GF RTX 4060 (8 ГБ)
Накопичувач
1 ТБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
70 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 2.0 Type-A 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD card reader
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
Vivobook Pro 15 (M6500)
Ноутбук для роботи і навчання
Застосунки: Microsoft Office, Word, Excel, Outlook та інші.

Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook Pro 15 (M6500) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Як підібрати повербанк для ноутбука?
1. Дізнайтесь потужність зарядки конкретної моделі.
2. Виберіть повербанк чи зарядний пристрій відповідно до потужності.
3. Виберіть кабель USB-C у відповідності до обраного повербанка, що може витримувати потрібну вам потужність.
Можна використовувати повербанк на 100 Вт.
Зазначимо, що в цьому випадку ноутбук буде працювати не на повну потужність (обмеження частоти і продуктивності процесора і відеокарти). Якщо в такому режимі запускати важкі застосунки та ігри, вони будуть гальмувати.
Вам також може знадобитися кабель USB-C, що може витримувати зазначену вище потужність.
Якщо ви вагаєтесь і не можете вибрати повербанк чи зарядний пристрій для своєї моделі, напишіть відгук, або задайте питання і ми обо’язково вам допоможемо.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook Pro 15 (M6500) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NB1212-M000M0 |
| Модель | M6500XV-LP018 |
| Штрихкод (Європа) | 4711387207314 |
| Штрихкод (США) | 197105207318 |
| Операційна система | No preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Aluminum |
| Колір кришки | Cool Silver |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Cool Silver |
| Колір клавіатури | Silver |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Cool Silver |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Сенсорний екран | Non-touch screen |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 aspect ratio |
| Підсвічування | LED Backlit |
| IPS-level | IPS-level Panel |
| Частота оновлення | 144Hz refresh rate |
| Яскравість | 250nits |
| Колірна гамма | 45% NTSC color gamut |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7840HS Mobile Processor 3.8GHz (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 5.1GHz max boost) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Discrete |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon™ Graphics |
| Відеокарта | NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 Laptop GPU |
| Відеопам’ять | 8GB GDDR6 |
| Слоти розширення (включаючи використані) | N/A |
| Вбудована пам’ять | 16GB LPDDR5 on board |
| Загальний об’єм пам’яті | LPDDR5X 16GB |
| Накопичувач | 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD |
| Фронтальна камера | 1080p FHD camera ; With privacy shutter |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5 |
| ScreenPad | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 2x USB 2.0 Type-A 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery 1x HDMI 2.1 FRL 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in Micro SD card reader |
| Аудіо | Smart Amp Technology Built-in speaker Built-in array microphone harman/kardon (Mainstream) |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Адаптер змінного струму | ø4.5, 150W AC Adapter, Output: 20V DC, 7.5A, 150W, Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal |
| Батарея | 70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard with Num-key |
| Розміри (ШxВxГ) | 35.98 x 23.43 x 1.89 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.75 kg |
| Безпека | Fingerprint sensor integrated with Power Key McAfee® LiveSafe™ BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Fan Profile Splendid Function key lock WiFi SmartConnect Link to MyASUS TaskFirst Live update ASUS OLED Care AI Noise Canceling |
| Вбудовані програми | MyASUS ProArt Creator Hub ScreenXpert GlideX |
| Adobe Creative Cloud Hard Bundle | Three-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2023. |
| Номер серії | 20614 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
M0leks
28.08.2024
Під навантаження вимикається від перегріву процесора (наприклад від гри gta 5 на високих налаштуваннях при підключенні до 4к монітора) ця неприємність прямо з коробки, охолодження не забите пилюкою.
Переваги: Хороший екран, досить тонкий, легкий
Недоліки: вимикається під навантаженням, почала поскрипувати кришка післи 1.5 місяця використання, закривалась не кожен день, вентиляція виводить воздух прямо в петлю кришки і тим самим нормально не виводить гаряче повітря, немає офіційних драйверів для віндовс 10, а віндовс 11 зїдає більше ресурсів
Конфігурація: 90NB1202-M000H0
Представник компанії ASUS
03.09.2024
M0leks, При підключенні 4К монітора ноутбук витрачає на порядок більше системних ресурсів на обробку зображення такої якості, а враховуючи, що це не ігрова модель - можуть спостерігатися перегріви, і, як наслідок, вимикання системи. Спробуйте додаткову вентиляторну підставку для охолодження.
Ноутбук підтримує Windows 11. Для 10-ї версії драйверів не випускалося, а без драйверів (або на непідходящих драйверах) система буде працівати не оптимально. Переконайтеся, що у вас встановлена Windows 11, і усі драйвери завантажені та інстальовані саме з сайту ASUS.
Хр
07.07.2024
Доброго дня! Чи є ноутбук в наявності і яка ціна? Якщо немає то коли з'явиться?
Конфігурація: 90NB1211-M000F0
Представник компанії ASUS
08.07.2024
Хр, цієї конфігурації немає в наявності. Ви можете скористатися кнопкою на сайті "Повідомити, коли з’явиться" або розглянути схожі конфігурації цієї моделі, які є в наявності. Vivobook Pro 15 (M6500) 90NB1201-M000L0, або Vivobook Pro 15 (M6500) 90NB1202-M000M0