Ноутбуки > Для бізнесу > ASUS Business
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX05E1-M00ZY0
Модель:
P1512CEA-BQ0812

В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS P1512 (11th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS P1512 (11th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX05E1-M00ZY0 |
| Модель | P1512CEA-BQ0812 |
| Штрихкод (Європа) | |
| Штрихкод (США) | |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Slate Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Slate Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Сенсорний екран | N/A |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| IPS-level | N/A |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Загальний об’єм пам’яті | 8G DDR4 on board |
| Вбудована пам’ять | 8G DDR4 on board |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD HDD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 4.2 |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | FingerPrint |
| Тип клавіатури | Backlit Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in N/A |
| Аудіо | SonicMaster Audio by ICEpower® Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.02 x 23.49 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) Kensington Security Slot™ McAfee LiveSafe™ 30-day trial N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.1 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 19197 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.