Ноутбуки > Для бізнесу > ASUS Business
Знято з виробництва
Конфігурація / партномер:
90NX05E1-M010P0
Модель:
P1512CEA-BQ0830

В комплекті / особливості:
докладніше
MIL STD 810H
Що всередині
Екран
15.6" FHD
Процесор
Intel Core i3-1115G4
Оперативна пам’ять
8 ГБ
Відеокарта
Intel UHD
Накопичувач
256 ГБ SSD
Операційна система
Без ОС
Вага
1.8 кг
Батарея
37 Вт·год
Гарантія
12 міс
Порти
1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A N/A
Всі характеристики
Докладніше
Огляд
* в максимальній комплектації
ASUS P1512 (11th Gen Intel)
Ноутбук для бізнесу

Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ASUS P1512 (11th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Технічні характеристики
| Конфігурація / партномер | 90NX05E1-M010P0 |
| Модель | P1512CEA-BQ0830 |
| Штрихкод (Європа) | 4711081880806 |
| Штрихкод (США) | 195553880800 |
| Операційна система | Non-preinstalled OS |
| Матеріал покриття кришки | Plastic |
| Колір кришки | Slate Grey |
| Матеріал покриття верхньої частини корпусу | Plastic |
| Колір верхньої частини корпусу | Slate Grey |
| Матеріал покриття нижньої частини корпусу | Plastic |
| Колір нижньої частини корпусу | Slate Grey |
| Військовий стандарт | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Розмір дисплея | 15.6-inch |
| Підсвічування | LED Backlit |
| Яскравість | 250nits |
| Роздільна здатність | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Поверхня дисплея | Anti-glare display |
| Колірна гамма | NTSC: 45% |
| Сенсорний екран | N/A |
| Співвідношення екрану до корпусу | 83 % |
| Сертифікація Pantone | N/A |
| IPS-level | N/A |
| Процесор | Intel® Core™ i3-1115G4 Processor 3.0 GHz (6M Cache, up to 4.1 GHz, 2 cores) |
| Чіпсет | N/A |
| Дискретна графіка | Share |
| Інтегрована графіка | Intel® UHD Graphics |
| Відеопам’ять | N/A |
| Слоти розширення (включаючи використані) | 1x DDR4 SO-DIMM slot 1x M.2 2280 PCIe 3.0x4 1x STD 2.5” SATA HDD |
| Загальний об’єм пам’яті | 8G DDR4 on board |
| Вбудована пам’ять | 8G DDR4 on board |
| Накопичувач | 256GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD HDD Housing for storage expansion |
| Фронтальна камера | 720p HD camera |
| Бездротові технології | Wi-Fi 5(802.11ac) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.0/5.1_x000D_ (BT version may change with OS version different) |
| NumberPad | N/A |
| ScreenPad™ | N/A |
| Підтримка відбитка пальця | N/A |
| Тип клавіатури | Chiclet Keyboard |
| Порти | 1x HDMI 1.4 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x DC-in 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C 2x USB 2.0 Type-A N/A |
| Аудіо | SonicMaster Audio by ICEpower® Built-in speaker Built-in microphone |
| Голосове керування | with Cortana support |
| Батарея | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Змінна батарея | No |
| Адаптер змінного струму | ø4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Розміри (ШxВxГ) | 36.02 x 23.49 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Вага (з батареєю) | 1.80 kg |
| Вага (без батареї) | 1.70 kg |
| Безпека | BIOS Booting User Password Protection Trusted Platform Module (Firmware TPM) McAfee LiveSafe™ 30-day trial Security Lock N/A |
| Функції MyASUS | System diagnosis Battery health charging Splendid Tru2Life Function key lock WiFi SmartConnect AppDeals Link to MyASUS |
| Вбудовані програми | MyASUS McAfee |
| Індекс ремонтопридатності (для Франції) | 6.1 |
| CSID | 1Y CARRY-IN |
| Номер серії | 19197 |
Сертифікати
Відгуки і запитання
Будьте першим, залиште відгук про товар.